Gabriella ma 23 lata, a jej mama 56 lat. Mimo że dzielą je aż 33 lata, panie uznawane są za siostry. Ich rażące podobieństwo oraz identyczne stylizacje zapewniły im rzesze fanów w mediach społecznościowych. Niemniej jednak rodzina ma wiele zastrzeżeń. W czym tkwi problem?
23-letnia Gabriella jest jedną z trójki dzieci 56-letniej Catherine Galasso-Vigorito. Obie panie cechuje niezwykłe podobieństwo, które podkreślają identycznymi stylizacjami oraz makijażami. Kobiety stały się popularnymi tiktokerkami – na platformie obserwuje je pokaźne grono prawie 400 tys. internautów.
Okazuje się, że podobieństw między matką a córką jest znacznie więcej. Gabriella poszła w ślady Catherine i startuje w konkursach piękności. 56-latka zdobyła kiedyś tytuł Miss Connecticut. Korzystając ze swojego doświadczenia, zdecydowała się zostać trenerką 23-latki, która planuje zostać Miss USA, a nawet Miss Universe.
Rywalizuję od 19. roku życia. Znalazłam się już w pierwszej piątce finalistek [Miss Connecticut przyp. red.], ale nie rezygnuję z mojego marzenia, by pójść w ślady mamy i zdobyć ten sam tytuł, który ona zdobyła – powiedziała Gabriella w jednym ze swoich filmików.
Dzieli je ponad 30 lat różnicy, ale na TikToku udają bliźniaczki
Ich zachowanie oraz sposób, w jaki robią karierę, wiąże się również z pewnymi nieprzyjemnościami. 23-latka wyznała, że matka jest o nią bardzo zazdrosna, co też utrudnia jej nawiązanie relacji z mężczyznami, którzy czują się zakłopotani w towarzystwie 56-latki.
Moja mama jest bardzo opiekuńcza w stosunku do mnie, więc spowodowało to pewne problemy [w związkach przyp. red.], ponieważ chce, żebym zawsze spędzała czas z nią i z nikim innym. […] Kiedy mam chłopaka, mama mówi, że jesteśmy w “trójkącie miłosnym” – wyznała Gabriella w wywiadzie dla NeedToKnow.co.uk.
Niezadowolenie wobec poczynań kobiet wyraża także rodzeństwo 23-latki. 24-letnia Lauren i 18-letnia Sophia nie są zachwycone podobieństwem mamy i siostry, ale mimo wszystko wspierają ich karierę influencerek.
Mojemu rodzeństwu się to nie podoba i nie chcą w tym uczestniczyć, nazywamy je “zwykłymi siostram”. […] Nie wspierają mamy i mnie w upodabnianiu się, ale wspierają nasze działania w mediach społecznościowych – podsumowała.
@gabriella_vigorito Link in bio! @baleaf #gabriellavigorito #gabbyvigorito #brunettebarbie #boujeeoutfit #matchingwithmymom #motherdaughterduo #havea9thday #baleaf ♬ original sound – Gabriella Vigorito