Monika Goździalska MIAŻDŻY Caroline Derpienski: “Mam ją w NOSIE” (WIDEO)

Monika Goździalska wypowiedziała się na temat Caroline Derpienski, która od jakiegoś czasu jest na językach Polaków. Goździalska wzięła udział w nowym show “The Real Housewives. Żony Warszawy”. Podobno Derpienski dostała zaproszenie do tej produkcji, ale odmówiła. Co na to Monika?

Ostatnio gwiazdy Polsatu zebrały się na ściance, by promować nowości ze swoim udziałem, które stacja wyemituje jesienią. Monika Goździalska jest jedną z “żon Warszawy”, którą będziemy mogli oglądać w nowym telewizyjnym show. Znana z ciętego języka celebrytka chętnie wypowiada się na przeróżne tematy związane z show biznesem. W rozmowie z Pudelkiem zdradziła, jakie ma zdanie na temat Caroline Derpienski, która miała wystąpić z nią w “żonach Warszawy”. Jakiś czas temu Caroline wyjawiła, że produkcja chciała ją wykorzystać, dlatego odmówiła udziału w show:

Dostałam tę propozycję od razu. Nie chciałam, bo dowiedziałam się, jaka jest obsada. W obsadzie są osoby, które nie mają za krzty kultury i godności. To nie jest mój poziom. To byłaby najgorsza decyzja w moim życiu. Produkcja chciała, abym na swój koszt 40 osób zaprosiła do Miami. Mam to na piśmie. I zero wynagrodzenia (…) – mówiła Caroline w rozmowie z Pudelkiem.

Monika Goździalska w mocnych słowach o Caroline Derpienski

Podczas czwartkowej prezentacji jesiennej ramówki Polsatu sprawę Derpienski skomentowała także Goździalska, która nie przebierała w słowach, kiedy dowiedziała się, że Caroline miała z nią wystąpić w jednym programie. W rozmowie z Simoną Stolicką z Pudelka celebrytka nie gryzła się w język, mówiąc o milionerce.

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Jak miała to fajnie, ale nadal jej tutaj nie ma. Jej nie ma, więc dziękuję Polsat, że jej nie wzięliście. W ogóle bym z nią nie rozmawiała. To jest osoba, której nie rozumiem fenomenu. (…) Ani mnie ziębi, ani grzeje. Mam ją w nosie – skwitowała celebrytka.

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała Gozdzialska w rozmowie z Pudelkiem.

Monika Goździalska MIAŻDŻY Caroline Derpienski: "Mam ją w NOSIE" (WIDEO)
Caroline Derpienski (fot. AKPA)
Monika Goździalska MIAŻDŻY Caroline Derpienski: "Mam ją w NOSIE" (WIDEO)
Monika Goździalska (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *