Izabella Krzan wejdzie w znaną rodzinę? Czym zajmują się rodzice jej partnera?

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a uczucie Izabelli Krzan i jej partnera doprowadzi ich przed ołtarz, prezenterka TVP wejdzie w bardzo znaną rodzinę. Jeden z tabloidów dowiedział się, kim są rodzice Dominika Kowalskiego.

Izabella Krzan to jedna z gwiazd Telewizji Polskiej, znana widzom przede wszystkim z programu “Pytanie na śniadanie”. Podobnie jak kiedyś Marcelina Zawadzka, także piękna olsztynianka zaczęła współpracę z publiczną stacją zaraz po tym, jak w 2016 roku sięgnęła po tytuł Miss Polonia. Krzan debiutowała rok później materiałami w kąciku Lajk! w śniadaniowym programie TVP2, potem pojawiła się w “Kole fortuny”, “Czarze par”, by ostatecznie dostać rolę prowadzącej w “Pytaniu na śniadanie”.

W tym samym czasie, kiedy telewizyjna kariera Krzan nabrała tempa, sporo zmian zaszło w jej życiu osobistym. W 2019 roku prezenterka rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem, z siatkarzem Michałem Filipem, a niedługo później w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Od ponad trzech lat gwiazda TVP jest szczęśliwie zakochana w Dominiku Kowalskim.

Kim jest Dominik Kowalski, chłopak Izabelli Krzan?

Partner gwiazdy TVP jest projektantem i wywodzi się z rodziny o artystycznych tradycjach. Zarówno jego ojciec, Grzegorz Kowalski, jak i matka, Barbara Falender to znani w swoim środowisku rzeźbiarze. Ojciec chłopaka Izabelli Krzan całe swoje zawodowe życie związany jest z warszawską Akademią Sztuk Pięknych, gdzie tworzył i wykładał. Jego prace można zobaczyć m.in. w Muzeum Narodowym w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu, a za swoją wybitną twórczość Kowalski został wielokrotnie nagradzany.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominik Kowalski (@d.omi_)

Wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie rzeźby i form przestrzennych może pochwalić się także Barbara Falender, “przyszła teściowa” Izabelli Krzan. Urodzona we Wrocławiu artystka tworzy w kamieniu, brązie, czy porcelanie, a jej prace także można podziwiać w muzeach w całej Polsce.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbara Falender (@falenderbarbara)

Zainteresowania rodziców odziedziczyli synowie, którzy zajmują się wzornictwem i projektowaniem użytkowym. Krystian Kowalski ma w stolicy swoją własną pracownię, współpracującą m.in. z  producentami mebli, a w rodzinnym biznesie pomaga mu brat, Dominik. Jak w tym artystycznym środowisku odnajduje się Izabella Krzan? W jednym z wywiadów prezenterka przyznała, że na co dzień korzysta ze zmysłu estetycznego swojego partnera, który doradza jej m.in. przy wyborze stylizacji.

A jak rodzina Dominika Kowalskiego przyjęła gwiazdę TVP? Jak dowiedział się “Super Express”, piękna prezenterka z pewnością zaskarbiła sobie sympatię “potencjalnej teściowej”.

– Barbara nie kryje dumy i radości z tego, że jej syn związał się z Izabellą. Zachwyca się nie tylko jej wyglądem, ale i skromnością. Znajomym mówi o niej wyłącznie w superlatywach – zdradził tabloidowi informator.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominik Kowalski (@d.omi_)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *