Krzysztof Gojdź w Miami żyje jak król. Tak wygląda jego mieszkanie (ZDJĘCIA)

Krzysztof Gojdź słynie z zamiłowania do luksusu. Zarobione pieniądze inwestuje w nieruchomości. Jedną z nich postanowił pochwalić się w sieci.

Gwiazdy bardzo chętnie “zapraszają” obserwatorów do swoich wnętrz. Uwielbiają relacjonować prace remontowe i aranżacyjne, co jest okazją nie tylko do nawiązania współprac z markami, ale również przyjęcia sporej liczby ciepłych słów od odbiorców, doceniających poczucie estetyki i dobry gust.

Własną posiadłością w Miami pochwalił się Krzysztof Gojdź. Nie ukrywa on, że Stany Zjednoczone są jego miejscem na ziemi. To właśnie tam otwiera kolejne kliniki, w których przyjmuje największe sławy show-biznesu, spędza czas z przyjaciółmi oraz korzysta z bliskości oceanu i malowniczych plaż.

Chirurg gwiazd przyznał kiedyś, że mógłby już nie pracować do końca życia. Wciąż jednak pozostaje aktywny zawodowo, a gromadzone środki lokuje w kolejne luksusowe mieszkania. Jak przyznał jakiś czas temu, zakupił już tyle nieruchomości, że nie jest w stanie ich dokładnie zliczyć.

Krzysztof Gojdź swoim stylem życia i podejściem do finansów udowadnia, że ma smykałkę do biznesu. Zobaczcie, jak prezentuje się wymarzona “oaza spokoju i wyciszenia” chirurga gwiazd.

Apartamentowiec jak z katalogu
Apartamentowiec jak z katalogu

Luksusowe życie Krzysztofa Gojdzia (Florida Investment Marketing Inc.)

Krzysztof Gojdź mieszka w jednej z najdroższych dzielnic Miami. Zamieszkiwany przez niego apartamentowiec przypomina ekskluzywny hotel.

Zapierające dech w piersiach widoki
Zapierające dech w piersiach widoki

Apartamentowiec Krzysztofa Gojdzia (Florida Investment Marketing Inc.)

Lekarz-celebryta na co dzień zamieszkuje ponad 200-metrową posiadłość. Czas może sobie umilać na okazałym tarasie, z którego rozpościera się przepiękny widok na ocean.

Część sportowo-wypoczynkowa
Część sportowo-wypoczynkowa

Luksusowe życie Krzysztofa Gojdzia (Florida Investment Marketing Inc.)

W apartamentowcu wydzielono osobną przestrzeń basenową oraz drewniany taras wzbogacony elementam roślinnymi.

Jasne przestronne wnętrza
Jasne przestronne wnętrza

Wnętrza posiadłości Krzysztofa Gojdzia (Instagram)

Do dyspozycji Gojdzia pozostają dwie łazienki, trzy sypialnie oraz duży salon z częścią jadalną. Dominującą biel przełamują ciemniejsze stylowe dodatki.

Luksusowe przestrzenie
Luksusowe przestrzenie

Tak wygląda willa Krzysztofa Gojdzia w Miami (Florida Investment Marketing Inc.)

Ogromne wrażenie robi nawet wygląd klatki schodowej. Zdjęcia podkreślają zamiłowanie lekarza medycyny estetycznej do luksusu.

Szykie sportowe auta
Szykie sportowe auta

Sportowe auto chirurga gwiazd (Instagram)

Zamiłowanie Krzysztofa Gojdzia do luksusu przełożyło się również na wybór auta. 51-latek uwielbia drogie pojazdy i szybką jazdę.

Klinika drugim domem
Klinika drugim domem

Praca Krzysztofa Gojdzia (Instagram)

Tytuł “chirurga gwiazd” zobowiązuje. Mężczyzna nie ukrywa, że uwielbia swoją pracę, która daje mu mnóstwo satysfakcji i jest jego wielką pasją.

Powiew luksusu w klinice
Powiew luksusu w klinice

Klinika Krzysztofa Gojdzia (Instagram)

Choć mogłoby się wydawać, że na tym tarasie Gojdź spędza czas wolny od pracy, to jednak jest to miejsce, w którym odbywa służbowe spotkania i zajmuje się sprawami zawodowymi.

Czas wolny od pracy
Czas wolny od pracy

Wolny czas Krzysztofa Gojdzia (Instagram)

Krzysztof Gojdź aktywnie spędza czas po pracy. Spotkać można go zarówno na wyprawie kajakiem, jak również podczas lotu w przestworzach.

Błogi odpoczynek na oceanie
Błogi odpoczynek na oceanie

Krzysztof Gojdź (Instagram)

Ulubioną formą relaksu Gojdzia jest rejs motorówką. Pędząc łodzią po oceanie, lekarz skutecznie ładuje baterie.

Ameryka bliska jego sercu
Ameryka bliska jego sercu

Krzysztof Gojdź z przyjaciółmi (Instagram)

Przez lata mieszkania w USA, Krzysztof Gojdź zdążył nawiązać wiele bliskich relacji. Nie ukrywa, że czuje się częścią amerykańskiej społeczności.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *