Roksana Węgiel mówi o INTERCYZIE po planowanym ślubie z Kevinem: “To jest taki newralgiczny, ciężki temat”

W ostatnich miesiącach media żyły głośnym związkiem Roksany Węgiel ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem. Niedawno wyszło na jaw, że para jest od kilku miesięcy zaręczona. Pojawiają się więc pytania o ślub, dzieci, a także o… intercyzę. Co planuje Roxie?

Roksana Węgiel wkroczyła w dorosłość z przytupem. Tuż po uporaniu się przez gwiazdkę z egzaminem maturalnym media obiegła wieść o jej zaręczynach ze starszym o niemal dekadę Kevinem Mglejem. Związek zwyciężczyni Eurowizji Junior i producenta muzycznego od co najmniej kilkunastu tygodni jest gorącym tematem w kolorowej prasie, a ostatnie rewelacje tylko podgrzały atmosferę wokół ich miłosnej relacji.

Setki nagłówków i krążące po sieci plotki niejako obligują Roksanę Węgiel do dementowania lub potwierdzania kolejnych doniesień. Wokalistka wspomniała ostatnio, że wbrew hejterskim komentarzom, rodzice (których również dzieli spora różnica wieku) w pełni akceptują jej budzący emocje związek. Sporo szumu wywołała także wypowiedź, w której Roxie odniosła się do tezy, że Kevin jest jej “utrzymankiem”.

Ogłoszenie światu zaręczyn Roksany i Kevina wiązało się oczywiście z kolejną lawiną pytań i domysłów. Media plotkarskie niemal natychmiastowo wzięły na tapet ślub, pojawiły się też już artykuły o planowaniu macierzyństwa. Do zestawu gorących tematów dołączyło także wzbudzające emocje hasło: “intercyza”. Reporterka portalu “Świat gwiazd” wprost zapytała Roxie o majątkową umowę małżeńską, której podpisanie wśród celebryckich par jest często praktykowane.

To jest taki newralgiczny temat. Uważam, że i tak jak się jest z kimś w małżeństwie to wszystko macie wspólne i wszystko jest jakby wasze, więc… Ciężko się do tego odnieść. (…) to jest ciężki temat – podkreślała wokalistka.

Węgiel starała się udzielać jak najbardziej dyplomatycznych odpowiedzi, nie zdradzając wprost swoich majątkowych planów. Przyznała jednak, że temat intercyzy zdecydowanie nie jest dla niej i Kevina w tym momencie najważniejszy.

Jeszcze w sumie nie rozmawialiśmy o tym, ale bardziej rozmawiamy w kontekście tego, że chcemy mieć wszystko… no tak jak jest w małżeństwie. Jak masz taką zdrową relację, to raczej żyjecie po prostu razem, no nie? – dopytała dziennikarkę.

Czekacie na kolejne przełomy w gorącej relacji Roxie i Kevina?

Roksana Węgiel mówi o INTERCYZIE po planowanym ślubie z Kevinem: "To jest taki newralgiczny, ciężki temat"
ddtvn, kobieta, kucyki, usta nude (Licencjodawca, AKPA)

Roksana Węgiel mówi o INTERCYZIE po planowanym ślubie z Kevinem: "To jest taki newralgiczny, ciężki temat"
Roksana Węgiel i Kevin Mglej (AKPA, AKPA)
Roksana Węgiel mówi o INTERCYZIE po planowanym ślubie z Kevinem: "To jest taki newralgiczny, ciężki temat"
Roksana Węgiel została zapytana o intercyzę. “Ciężki temat” (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *