Fani OFF Festivalu w szoku: Dawid Podsiadło widziany z Marią Dębską

Kolejna edycja OFF Festivalu organizowanego przez Artura Rojka dobiegła końca. Na scenie wystąpiły między innymi takie gwiazdy jak Spiritualized i Slowdive. Niespodzianką festiwalu był Dawid Podsiadło, który przybliżył uczestnikom twórczość grupy The Strokes. Artysta zaskoczył nie tylko na scenie, ale również po występie. Informatorzy WP donoszą, że w jednym z hoteli był widziany z wziętą aktorką.

Imię i nazwisko Dawida Podsiadło nie widniało w oficjalnym line-upie OFF Festivalu. Od początku było jednak wiadomo, że na scenie w Katowicach pojawi się tajemniczy zespół-niespodzianka Udary. W niedzielę 5 sierpnia wszystko stało się jasne. Dawid wspólnie z Rubensem, Łukaszem Moskalem, Aleksandrem Świerkotem i Marcinem Macukiem dali fantastyczny popis rocka, a Podsiadło, który jest wielkim fanem The Strokes, przybliżył publiczności pierwszą płytę zespołu. Na tym jednak nie koniec zaskoczeń.

Podczas festiwalu Dawid był widziany z jedną z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia, Marysią Dębską. Podsiadło, który bardzo chroni swoje życie prywatne, tym razem niespecjalnie krył się ze swoją osobą towarzyszącą.

Nasi informatorzy donoszą, że para była widziana w hotelu w Katowicach, a także w aucie podczas wspólnej podróży do Warszawy. Trudno powiedzieć, jaki charakter ma relacja artysty i aktorki.

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że Dawid jest w związku ze skrzypaczką ze swojego zespołu, Magdaleną Laskowską. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim zdradził, że od dawna mieszka z partnerką, która mówi do niego “Dawcia”.

Z kolei Maria Dębska po rozwodzie z Marcinem Bosakiem w 2022 roku była łączona z Erykiem Kulmem i Stanisławem Trzcińskim.

Maria DębskaAKPA

Maria DębskaŹródło: AKPA, fot: AKPA

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *