Caroline Derpienski boi się, że jej kariera w USA zostanie zweryfikowana? Mówi, co myśli o Janoszek (WIDEO)

Po głośnym materiale Krzysztofa Stanowskiego, w którym dziennikarz zweryfikował właściwie całą karierę Natalii Janoszek, wielu internautów proponowało mu, by przyjrzał się osiągnięciom Caroline Derpienski. Reporter Pudelka zapytał celebrytkę, czy nie obawia się takich prób weryfikacji jej kariery.

Caroline Derpienski coraz śmielej rozpycha się łokciami w polskim show-biznesie. Samozwańcza celebrytka z Miami chętnie pojawia się na warszawskich eventach, przekonując wszystkich, że nie kupiła followersów, a w Stanach osiągnęła wiele sukcesów. Mimo to wielu internautów nie wierzy jej na słowo i “życzy” jej, by jej kariera została tak samo sprawdzona, jak niedawno zrobił to w swoim głośnym materiale Krzysztof Stanowski z Natalią Janoszek.

Reporter Pudelka spytał Caroline podczas niedawnej premiery filmu “Porady na zdrady 2”, czy nie obawia się podobnej “weryfikacji”.

Ja ze swojej kariery jestem zadowolona, ponieważ moja kariera opiera się na działaniach w Stanach Zjednoczonych. […] Wszystkie swoje marzenia osiągnęłam: czerwone dywany, pokazy mody. Ja mam ogromne portfolio, więc nie mam się czego obawiać. Mam największą karierę za Oceanem ze wszystkich Polek dotychczas – zapewniała Caroline.

A co Derpienski myśli o Natalii Janoszek? Jej zdaniem, Krzysztof Stanowski paradoksalnie mógł pomóc jej w dalszej karierze.

Dzięki Stanowskiemu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych obecnie Polek. Co prawda teraz to jest negatywna popularność, ale osiągnęła taki poziom popularności, na którym przez lata będzie dalej mogła budować swoją karierę. Moim zdaniem Natalia się “przebranżowi”, a Stanowski wykonał dla niej kawał dobrej roboty – oceniła.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *