Seria WPADEK w TVN24. Prowadzący obracali sytuację w żart, potem wkroczył “człowiek w mroku”…

Piątkowe wydanie programu “Wstajesz i wiesz” w TVN24 było pełne niespodzianek. Wszystko przez serię kłopotów natury technicznej, które prowadzący raz po raz usiłowali obracać w żart. “Zaraz będzie wyglądał, jak tu się światełko jakieś zapali”.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami. Mowa tu nie tylko o paśmie śniadaniowym, które jest prawdziwym zagłębiem wpadek i drobnych przeinaczeń ze strony prowadzących, lecz także o programach informacyjnych. Piątkowego poranka przekonali się o tym dziennikarze TVN24, którzy rozpoczęli nadawanie z nowego studia.

Seria niezręcznych wpadek w TVN24. Potem wszedł “człowiek w mroku”

Dziś o poranku widzowie mogli zobaczyć wygląd nowego studia, w którym inaczej zaaranżowano przestrzeń i postawiono podest dla prezentera pogody. Na początku wydawało się, że wszystko pójdzie dobrze, jednak niemal od początku widzowie byli świadkami rozlicznych problemów technicznych. Były problemy z dźwiękiem, niedopasowany czas przejść czy kłopoty z podświetleniem.

Z początku prowadzący programu, Rafał Wojda, starał się nie reagować na pojawiające się w studiu kłopoty techniczne. Niestety w pewnym momencie nie mógł już przemilczeć kolejnej wpadki, gdyż przyszedł czas na oddanie głosu Tomaszowi Zubilewiczowi. Niestety i tu technologia zawiodła i podest, na którym stał prezenter pogody, nie podświetlił się po zapowiedzi prowadzącego.

Pani Justyno, nie wiem, czy pani zwróciła uwagę na człowieka w mroku? – zaczął. Człowiek w mroku, który już jest przygotowany do spotkania z państwem. Wygląda jak gwiazda zapowiadająca najnowszą prognozę pogody.

Zaraz będzie wyglądał, jak tu się światełko jakieś zapali – dorzuciła z nadzieją współprowadząca.

W końcu światło się jednak zapaliło, ale z kłopotliwej sytuacji trzeba było wybrnąć żartem. Doszło więc do krótkiej wymiany zdań.

O jest! Trochę jak w Jamesie Bondzie, drodzy państwo. Agent królewskiej pogody Tomasz Zubilewicz. Co tam w pogodzie? – “śmieszkowali” prowadzący. Pani Justyno, dziękuję. Ja spróbuję do Tomka podejść, żebyśmy się razem poczuli jak agenci królewskiej mości.

Ty będziesz moim zastępcą, czy ja twoim? – zapytał Zubilewicz.

Jeżeli ty będziesz Batmanem, to ja mogę być Spider-Manem – skwitował dziennikarz.

Po wszystkim przeszli do prezentacji pogody, ale trzeba przyznać, że nowe studio było dziś niespecjalnie chętne do współpracy. Wyszło niezręcznie?

Seria WPADEK w TVN24. Prowadzący obracali sytuację w żart, potem wkroczył "człowiek w mroku"...
Feralne wydanie programu TVN24 (TVN24, Player.pl)
Seria WPADEK w TVN24. Prowadzący obracali sytuację w żart, potem wkroczył "człowiek w mroku"...
Feralne wydanie programu TVN24 (TVN24, Player.pl)
Seria WPADEK w TVN24. Prowadzący obracali sytuację w żart, potem wkroczył "człowiek w mroku"...
Feralne wydanie programu TVN24 (TVN24, Player.pl)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *