Ukrywał, że jest jego żoną. O potajemnym ślubie wiedzieli nieliczni

Rafał Zawierucha pojawił się na premierze drugiej części filmu “Porady na zdrady”. Aktor nie przeszedł sam – towarzyszyła mu żona. Para pilnuje swojej prywatności, ale od czasu do czasu pokazuje się razem na ściankach.

Rafał Zawierucha to jeden z aktorów, którzy pojawią się w filmie “Porady na zdrady 2 “. Nic więc dziwnego, że mężczyzna nie odpuścił oficjalnej premiery produkcji. Pozował na ściance przed fotoreporterami razem z żoną Beatą Wiśnicką, co nie zdarza się często.

Przyszli na premierę. Obydwoje w marynarkach

Sam Rafał Zawierucha postawił na klasyczny garnitur i białą koszulkę. Prawdziwą furorę zrobiła natomiast żona aktora, pojawiając się w efektownej marynarce-sukience o kroju oversize. Błyszczące cekiny mieniły się w blasku fleszy i sprawiły, że Beata Wiśnicka prezentowała się świetnie.

Zawierucha pozujący wraz z żoną to nie za częsty widok. Małżeństwo chętnie uśmiechało się w stronę paparazzi, trzymając się za ręce. Po raz pierwszy Rafała Zawieruchę i Beatę Wiśnicką można było zobaczyć razem w 2021 roku na festiwalu w Gdyni. Para niecałe dwanaście miesięcy temu poinformowała o tym, że jest już po ślubie.

Rafał Zawierucha z żoną na premierze filmu "Porady na zdrady 2"

Potajemnie wzięli ślub. Nie obnoszą się ze swoim życiem prywatnym

Istnieją gwiazdy, które z chęcią opowiadają o tym, co robią na co dzień i jak wyglądają ich relacje z bliskimi. Do tego grona zdecydowanie nie należą Rafał Zawierucha wraz z żoną. Para, aby uniknąć medialnego zainteresowania, wzięła ślub w tajemnicy – już po uroczystości zdecydowali się zamieścić wspólne zdjęcie potwierdzające, że zawarli ze sobą związek małżeński.

Sam Rafał Zawierucha nadal nie opowiada w wywiadach o życiu uczuciowym, ani o swojej ukochanej. Wiadomo natomiast, że kobieta spełnia się zawodowo w branży związanej z finansami.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *