Maciej Dowbor WIEDZIAŁ o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego. “Robiliśmy sobie z tego ŻARTY w programie”

Paweł Królikowski nie ukrywał przed znajomymi, że miał nieślubnego syna. Małgorzata Ostrowska-Królikowska powiedziała już, że Maciej jest “pełnoprawnym członkiem rodziny”. Te słowa zdaje się potwierdzać również kolega aktora z show “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Rodzina Królikowskich regularnie gości na łamach kolorowej prasy. Najgłośniej mówi się o Antku Królikowskim i jego burzliwych relacjach z kobietami. Obecnie aktor układa sobie życie z prawniczką Izabelą, jednak media regularnie przypominają też o jego krótkim małżeństwie z Joanną Opozdą.

Fanom wydawało się, że Paweł Królikowski, ojciec Antka, był jego zupełnym przeciwieństwem. Okazuje się, jednak, że i on miał swoje tajemnice. Poza piątką dzieci, których doczekał się z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, miał też nieślubnego syna.

Maciej Dowbor wiedział, że Paweł Królikowski ma nieślubnego syna

Doniesienia o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego krążyły w sieci już od pewnego czasu. Małgorzata Ostrowska-Królikowska potwierdziła je w rozmowie z Pudelkiem. Nie wchodząc w szczegóły, podkreśliła, że Maciej jest pełnoprawnym członkiem rodziny.

Co ciekawe, sam Królikowski nie zatajał tego przed kolegami z branży. Maciej Dowbor przyznał ostatnio, że wiedział o latorośli aktora. Przypomnijmy, że panowie przez wiele lat pracowali razem przy programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Mieli więc okazje do prywatnych pogaduszek. Królikowski oceniał występy uczestników przez 11 sezonów, za to Dowbor niezmiennie prowadzi show od samego początku.

To nie jest żadna tajemnica. Paweł mówił o tym głośno, my nawet robiliśmy sobie z tego żarty w programie. Z tego, co ja wiem, to była oficjalna informacja – powiedział Dowbor w rozmowie z shownews.pl.

Prezenter dodał też dyplomatycznie, że nie “śledzi tej sprawy”.

W ciągu ostatnich kilku tygodni były inne tematy, chyba jeszcze bardziej kontrowersyjne – podsumował.

I trudno się z nim nie zgodzić. Nie da się ukryć, że ostatnie tygodnie wyjątkowo obfitują w show biznesowe sensacje…

Maciej Dowbor WIEDZIAŁ o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego. "Robiliśmy sobie z tego ŻARTY w programie"
scena z: Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA Polsat SuperHit Festiwal – koncert platynowy, maj 2005, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska (Licencjodawca, AKPA)
Maciej Dowbor WIEDZIAŁ o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego. "Robiliśmy sobie z tego ŻARTY w programie"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez 32 lata (AKPA, AKPA)
Maciej Dowbor WIEDZIAŁ o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego. "Robiliśmy sobie z tego ŻARTY w programie"
Maciej Dowbor (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *