Narzeczona Krzysztofa Skiby zestawiła swoje zdjęcia w makijażu i bez. “Na obu piękna” (FOTO)

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska są ze sobą w związku już od ponad roku. Celebrytka stawia coraz większe kroki w świecie show-biznesu. Celem zainteresowania obserwatorów i poszerzenia zasięgów właśnie opublikowała zdjęcie bez makijażu.

Krzysztof Skiba w ubiegłym roku nieoczekiwanie powrócił na pierwsze strony magazynów plotkarskich. Media zelektryzowała wiadomość o rozstaniu lidera grupy Big Cyc z żoną Renatą po 34 latach wspólnego życia. Okazało się, że stracił głowę dla młodszej o 26 lat pracowniczki firmy informatycznej. Pojawienie się Karoliny Kempińskiej u boku muzyka nie spotkało się z życzliwym przyjęciem internautów. Kobieta przez długi czas musiała walczyć z nieprzychylnymi komentarzami.

Narzeczona muzyka szybko nauczyła się zasad, jakimi rządzi się celebrycki świat. Nie bacząc na sporą dawkę hejtu i krytykę wymierzoną w dzielącą ich sporą różnicę wieku, Kempińska konsekwentnie rozwija swój profil na Instagramie, który obserwuje już ponad 56 tysięcy osób.

Jak wygląda ukochana Krzysztofa Skiby bez makijażu?

Pokazanie naturalnej odsłony wciąż traktuje się jako akt odwagi. Jednocześnie jest to sprawdzony już sposób na wygenerowanie większej liczby odsłon i dotarcie do szerszego grona użytkowników.

Karolina Kempińska zamieściła dwie fotografie będące porównaniem, jak wygląda w wersji saute oraz z pełnym makijażem. Post spotkał się z ciepłym przyjęciem obserwujących.

Na obu zdjęciach piękna kobieta; Oba są piękne i wyjątkowe; Wyglądasz pięknie na jednej i drugiej!!!! Jeśli ktoś ma inne zdanie niech spojrzy w lustro, to chyba najlepszy punkt odniesienia – komplementują internauci.

Partnerka Krzysztofa Skiby została również pochwalona za “pokazywanie natury w czasach hybrydowej rzeczywistości”.

To już nie pierwszy raz, gdy Kempińska dodaje tego typu zestawienia. Skutecznie walczy o atencję?

Narzeczona Krzysztofa Skiby zestawiła swoje zdjęcia w makijażu i bez. "Na obu piękna" (FOTO)
Karolina Kempińska – porównanie bez make-upu i z makijażem (Instagram)
Narzeczona Krzysztofa Skiby zestawiła swoje zdjęcia w makijażu i bez. "Na obu piękna" (FOTO)
Karolina Kempińska (Instagram)
Narzeczona Krzysztofa Skiby zestawiła swoje zdjęcia w makijażu i bez. "Na obu piękna" (FOTO)
Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *