Agnieszka Chylińska wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Zarobi POKAŹNĄ SUMĘ

Dla Agnieszki Chylińskiej tegoroczna jesień zapowiada się bardzo pracowicie. Artystka zagra serię koncertów za wielką wodą. Czeka na nią solidny zastrzyk gotówki.

Agnieszka Chylińska od lat utrzymuje silną pozycję na krajowym rynku muzycznym. Pasmo jej sukcesów rozpoczęło się w połowie lat 90., kiedy cała Polska po raz pierwszy usłyszała o zespole O.N.A. Po rozpadzie grupy konsekwentnie rozwija karierę solową. Jej płyty wciąż sprzedają się w wielotysięcznych nakładach, a utwory nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.

Fani artystki mieszkający za oceanem już niedługo będą mieli okazję wysłuchać jej przebojów na żywo. Wczesną jesienią wokalistka wylatuje na kilkanaście dni do Stanów Zjednoczonych celem promocji nowego albumu. Chylińska wreszcie mogła poświęcić drugą połowę roku na dłuższy wyjazd z uwagi na odwołanie tegorocznej edycji programu “Mam talent!”, w jury którego zasiada od wielu lat.

Wiemy, ile zarobi Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska uchodzi za jedną z najlepiej opłacanych gwiazd. Nic więc dziwnego, że kwoty, jakie inkasuje za koncerty, robią naprawdę duże wrażenie.

Jak donosi informator portalu shownews.pl, amerykańskie tournee wokalistki obejmujące pięć występów, za które artystka dostanie 140 tysięcy dolarów. Oznacza to, że za jeden wieczór zgarnie grubo ponad 100 tysięcy złotych! Tą sumą wyprzedza zagraniczne stawki starszych koleżanek po fachu, m.in. Maryli Rodowicz czy Beaty Kozidrak.

Shownews.pl dodaje, że podana suma dzielona jest pomiędzy 15-osobowy zespół. Muzycy i menadżer mogą ponadto liczyć na darmowy przelot w biznes klasie oraz noclegi w luksusowych hotelach.

Chylińska za oceanem spotka się po latach z rodziną. Jak obecnie wyglądają ich relacje?

Koncerty nie są jedynym powodem wyjazdu wokalistki za wielką wodę. W jednym z wywiadów Agnieszka Chylińska wyznała, że wreszcie udało jej się odnowić kontakt i naprawić relacje z bratem. Starszy od niej o kilka lat Wawrzyn związał się na stałe ze Stanami Zjednoczonymi, w związku z czym będzie to dobra okazja do spotkania po kilkumiesięcznej rozłące.

Na słonecznej Florydzie przebywa również matka artystki.Tygodnik “Życie na Gorąco” donosi, że podczas pobytu Agnieszka przekaże jej Platynową Płytę, którą odebrała za wydany w ubiegłym roku krążek “Never Ending Story”. Jest to zarazem pierwsza nagroda w karierze wokalistki, której nie przekaże na cele charytatywne.

Chylińska przed wyjazdem zadbała o wszystkie sprawy organizacyjne. W tym napiętym okresie może szczególnie liczyć na pomoc męża, który przejmie całkowitą opiekę nad trójką ich dzieci.

Agnieszka Chylińska wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Zarobi POKAŹNĄ SUMĘ
Agnieszka Chylińska (AKPA, AKPA)
Agnieszka Chylińska wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Zarobi POKAŹNĄ SUMĘ
Agnieszka Chylińska (Licencjodawca, AKPA)
Agnieszka Chylińska wyrusza w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Zarobi POKAŹNĄ SUMĘ
Agnieszka Chylińska (AKPA, Tomasz Jagodzinski)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *