Amerykańska gwiazda poślubiła Polkę. Teraz pojawili się w Warszawie

Mówi się, że uśmiech jest wizytówką człowieka. Nic więc dziwnego, że wielu gwiazdom zależy, by szczególnie o niego zadbać. W tym celu Frank Ferrer z Guns N’ Roses pojawił się w Warszawie, gdzie jedna z klinik zajmie się jego zębami.

Kto by pomyślał, że światowa gwiazda właśnie w Polsce będzie robiła zęby? Frank Ferrer z Guns N’ Roses wybrał naszego rodzimego stomatologa, Wojciecha Kołosowskiego, by ten stworzył dla niego perfekcyjny uśmiech. Okazuje się, że podczas spotkania towarzyszyła artyście żona, którą jest polska piosenkarka.

Frank Ferrer z Guns N’ Roses w Polsce

Każdy z nas marzy o perfekcyjnym uśmiechu. O zęby trzeba jednak odpowiednio dbać, a czasami nawet zdecydować się na wizytę u specjalisty. Tak też zrobił Frank Ferrer z Guns N’ Roses.

22 lipca zespół dał koncert w Atenach. Muzyk postanowił jednak na chwilę odłączyć się od grupy, by wybrać się z żoną do Polski.

Perkusista skorzystał z usług warszawskiego specjalisty, Wojciecha Kołosowskiego. Stomatolog opublikował na swoim Instagramie filmik ze spotkania ze światową gwiazdą.

Najpierw specjalista przedstawił muzykowi plan działania oraz wykonał niezbędne badania. Jak podaje “Świat gwiazd”, perkusista poddał się też zabiegowi implantologicznemu, dzięki któremu stomatolog będzie mógł przejść do kolejnych etapów leczenia. Następne wizyty są już zaplanowane na kolejne miesiące.

Frank Ferrer z Guns N’ Roses ożenił się z Polką

Frank Ferrer to jeden z najbardziej cenionych perkusistów na świecie. Od 2006 roku gra w zespole Guns N’ Roses. Podczas wizyty w warszawskiej klinice stomatologicznej towarzyszyła mu żona. Okazuje się, że to polska wokalistka.

Muzyk w 2022 roku poślubił piosenkarkę, Magdalenę Ciećkę, która publiczności dała się poznać jako Dziun. Zanim jednak wydała debiutancki album, świetnie radziła sobie jako modelka. Modelka ma na swoim koncie m.in. sesje dla najważniejszych magazynów modowych takich jak “Elle”.

Swego czasu Dziun była także kojarzona dzięki głośnemu związkowi z Tomaszem Karolakiem. Para pojawiła się nawet kilka razy na ściankach, jednak ich relacja nie przetrwała.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *