Mieszka w drogiej willi w LA. Wiadomo, z kim jest zaręczona

Alicja Bachleda-Curuś zdradza niewiele na temat swojego życia prywatnego. Aktorka rzadko mówi o swoich związkach, które bez wątpienia budzą emocje wśród jej fanów. Ostatnio tabloid ustalił, z kim gwiazda jest zaręczona.

Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z najbardziej znanych za granicą polskich aktorek. Artystka w kraju kojarzona jest m.in. z roli Zosi w “Panu Tadeuszu” czy filmu “Syzyfowe prace”. Gwiazda szybko zyskała międzynarodową rozpoznawalność dzięki tytułowej roli w filmie “Ondine”. To właśnie na planie tej produkcji, w 2008 roku poznała Colina Farrella. Po roku znajomości para doczekała się syna.

O związku polskiej aktorki z Irlandczykiem rozpisywały się największe media na całym świecie. Niestety związek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella zakończył się w 2011 roku. Mimo że gwiazda niewiele zdradza na temat swojego obecnego partnera, podczas wywiadów w 2020 roku przyznała, że jest zaręczona.

Alicja Bachleda-Curus powiedziała o zaręczynach

To właśnie wtedy pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i opowiedziała, jak czuje się w obecnym związku.

– Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę – powiedziała w rozmowie z “Vivą!”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alicja Bachleda (@alicjabc)

Narzeczony Alicji Bachledy-Curuś to biznesmen z Europy

Według informacji podanych przez “Super Express” aktorka spotyka się ze szwajcarskim biznesmenem. Para mieszka w luksusowej willi znajdującej się przy ul. Mulholland Drive w Los Angeles. Wraz z zakochanymi mieszkają ich dzieci – 15-letni syn Bachledy-Curuś, Henry Tadeusz Farrell, a także córka z poprzedniego związku mężczyzny.

Tabloid ustalił, że ogromna posiadłość ma wielkość 2,3 tys m², a jej wynajem miesięcznie kosztuje 11 tys. dolarów, czyli około 50 tys. zł.

Alicja Bachleda-Curuś z partnerem
East News

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *