Niesłyszące niemowlę pierwszy raz reaguje na głos rodziców. Ten film wyciska łzy. “Serce boli”

Niesłyszące niemowlę, dzięki aparatowi słuchowemu, po raz pierwszy mogło zareagować na głos swoich rodziców. Wzruszającą chwilę uwieczniono na nagraniu, które błyskawicznie stało się hitem w sieci. Ten film wzrusza do łez.

Po raz pierwszy usłyszała rodziców

Problemy ze słuchem u dzieci wynikają z różnych przyczyn. Czasem jest to kwestia dziedziczenia, choroby w ciąży czy wady wrodzonej. Dzięki nowoczesnym technologiom zdiagnozowany maluch może otrzymać aparat słuchowy, a także uzyskać specjalistyczną opiekę.

Tak było właśnie w przypadku pewnej niesłyszącej dziewczynki, która po raz pierwszy usłyszała otaczające ją dźwięki. Rodzice niemowlaka opublikowali na TikToku relację z tej wyjątkowej chwili. Gdy zakładano jej aparat, nie była zadowolona. Zaczęła wiercić się i płakać.

Reakcja niemowlaka hitem internetu

Po chwili maluszek zamilkł i zaczął rozglądać się po sali. To był moment, w którym po raz pierwszy usłyszał rodziców. Choć był zaskoczony nowym doświadczeniem, na twarzy szybko pojawił się szeroki uśmiech. Do tej pory nagranie z uroczą dziewczynką zobaczyło prawie 30 milionów osób.

@rabolda44 Billie Kate hearing for the first time #babyhearingaids #hearingforthefirsttime #childrenshospitalofpittsburgh #momsofkidswithhearingloss ♬ original sound

“Była taka zagubiona w tej ciszy i taka wyciszona po usłyszeniu rodziców, kochana mała istotka”, “Serce mnie boli w takich momentach”, “Ja tylko rzęsy podlewam, to jest takie piękne”, “Rozpłakałam się w momencie, gdy ona przestała płakać” – czytamy pod nagraniem.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *