Jan Dąbrowski pokazał twarz nowo narodzonej córki. “Witaj na świecie kruszynko” (FOTO)

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski doczekali się trzeciej już córki. We wtorkowy poranek para pochwaliła się, że na świat przyszła ich kolejna pociecha. Jan z tej okazji wstawił zdjęcie na Instagramie ukazujące twarz dziecka.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od wielu lat związani są z show biznesem. Jan zaczynał od prowadzenia własnego kanału na YouTube, a Sylwia rozpoznawalność zdobyła dzięki coverom udostępnianym w sieci, przez które została zauważona przez jedną z wytwórni płytowych. Para mimo młodego wieku jest już dawno po ślubie i dotąd wychowywała dwie córki: Polę i Nelę.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitali na świecie trzecią córkę

We wtorkowy poranek Sylwia i Jan poinformowali w mediach społecznościowych, że na świat przyszła ich trzecia córka.

No to pora powitać nową kruszynę na świecie – napisał na InstaStories Dąbrowski.

Dziewczynka urodziła się 30 maja o godzinie 6:23. Jak podał Influencer, pobyt w klinice, w której urodziła Sylwia, był współpracą reklamową. Para jest bardzo zadowolona z obsługi i warunków, w jakich przebywają. Jeszcze przed porodem młoda piosenkarka zdradziła na Instagramie, dlaczego zdecydowała się na poród w prywatnej klinice.

To komfort i spokój psychiczny, świadomość, że gdy przyjadę do porodu, nikt nie będzie miał do mnie pretensji, że w ogóle przyjechałam, nie będę czuła stresu czy w ogóle mnie przyjmą, czy jest miejsce na porodówce. (…) Albo np. fakt, że Jasiek może być ze mną po porodzie 24/7, to brzmi jak abstrakcja – wyjawiła Sylwia.

Jan Dąbrowski chwali się zdjęciem z nowo narodzoną córką

Jan Dąbrowski nie czekał długo, by pochwalić się córką w mediach społecznościowych. Na Instagrama dodał zdjęcie, na którym z uśmiechem na twarzy trzyma na rękach swoją pociechę.

To przepiękne uczucie móc Cię fizycznie uściskać. Przez ostatnie 9 miesięcy rozmawialiśmy ze sobą przez Mamusię – podziwiałem jak na mój nietuzinkowy wokal, reagowałaś ruchami w mamy brzuszku. Dzisiaj, wzruszam się, gdy łagodniejesz i zasypiasz, gdy do Ciebie mówię – napisał pod postem Janek.

Dodał również jak dumny jest ze swojej żony Sylwii, która przez te 9 miesięcy wykazała się ogromna siłą.

Masz najdzielniejszą i najbardziej kochaną mamę na świecie. Sylwia jestem z Ciebie niesamowicie dumny. To ile siły ma w sobie Sysia jest nie do opisania – dodał Dąbrowski.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

Jan Dąbrowski pokazał twarz nowo narodzonej córki. "Witaj na świecie kruszynko" (FOTO)
Jan Dąbrowski (Instagram)
Jan Dąbrowski pokazał twarz nowo narodzonej córki. "Witaj na świecie kruszynko" (FOTO)
Jan Dąbrowski (Instagram)
Jan Dąbrowski pokazał twarz nowo narodzonej córki. "Witaj na świecie kruszynko" (FOTO)
Sylwia Przybysz (Instagram)
Jan Dąbrowski pokazał twarz nowo narodzonej córki. "Witaj na świecie kruszynko" (FOTO)
Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *