“Pati” na antenie TVN. Kiedy telewizyjna premiera popularnego serialu?

Serial Player Original zatytułowany “Pati” będzie emitowany na antenie TVN. Hitowa produkcja opowiada o losach bohaterki “Skazanej”, w którą wciela się Aleksandra Adamska. Dlaczego młoda dziewczyna trafiła do więzienia? Kiedy rusza emisja?

“Pati” – hit Playera

Jak informuje Biuro Prasowe Grupy TVN Warner Bros. Discovery, “Pati” okazała się najchętniej wybieranym formatem serwisu w maju. Znalazła się też na trzecim miejscu – zaraz za “Behawiorystą” i “Skazaną 2” – najpopularniejszych seriali pod względem zasięgu. Produkcja Player Original przyciągnęła też do serwisu wielu nowych subskrybentów.

“Pati” – o czym jest serial?

To spin-off “Skazanej”, czyli historia Patrycji Cichy.

Główna bohaterka, zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na Pati spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności nie rezygnuje jednak z walki o marzenia – czytamy na prasa.tvn.pl.

“Pati” – obsada

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się między innymi tacy aktorzy jak: Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb (“Sony”), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Marcin Sitek (Jacek), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

Projekt “Pati” od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstał we współpracy ze scenarzystkami serialu “Skazana”. Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk (“Podatek od miłości”, “Wielka woda”), a za zdjęcia Klaudiusz Dwulit (“Furioza”).

“Pati” na antenie TVN – kiedy oglądać?

Serial będzie emitowany od 4 września – w poniedziałki – o 21:35 na antenie TVN.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pati serial (@pati.serial)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *