TYLKO NA PUDELKU: Jak Natalia Janoszek radzi sobie z oskarżeniami Stanowskiego? “Cała ta sytuacja MOCNO NIĄ WSTRZĄSNĘŁA”

W nowym filmie Krzysztof Stanowski zarzucił Natalii Janoszek m.in. doklejenie się do trailera swojego filmu, udawanie podróży prywatnym odrzutowcem czy kupowanie followersów. Wiemy, jak celebrytka radzi sobie z całą sytuacją.

W piątek na Kanale Sportowym ukazał się materiał Krzysztofa Stanowskiego, w którym ten już po raz kolejny wziął pod lupę zagraniczne osiągnięcia Natalii Janoszek. Dziennikarz w ostatnich miesiącach wielokrotnie szydził z “wymyślonej” jego zdaniem kariery celebrytki w Bollywood, a niedawno otrzymał nawet sądowy zakaz publicznego wypowiadania się na ten temat. Widmo ewentualnych konsekwencji prawnych nie powstrzymało jednak Stanowskiego przed kontynuowaniem medialnej krucjaty przeciwko Janoszek. W trwającym prawie trzy godziny materiale dziennikarz przedstawił widzom kolejne nieścisłości w dotychczasowych dokonaniach celebrytki. Tym razem zarzucił 33-latce m.in. udawanie podróży prywatnym odrzutowcem, kłamstwa w sprawie sukcesów w konkursach miss czy kupowanie followersów.

Jak Natalia Janoszek radzi sobie z aferą wokół materiału Stanowskiego?

Najnowszy film Krzysztofa Stanowskiego bez wątpienia odbił się w mediach szerokim echem oraz wśród internautów. Zdania na temat materiału dziennikarza były jednak mocno podzielone. Wielu gratulowało Stanowskiemu “zdemaskowania” celebrytki oraz chwaliło wykonaną przez niego pracę. W sieci nie brakowało też jednak głosów przekonujących, że trzygodzinny film o Janoszek jest już lekką przesadą i dziennikarz powinien odpuścić “szczucie” na 33-latkę.

Wielu z pewnością zastanawia się, jak Natalia Janoszek radzi sobie w obliczu zamieszania wokół oskarżeń Stanowskiego. Przypomnijmy, że niedługo po tym, jak na Kanale Sportowym ukazał się nowy film z serii “Bollywoodzkie Zero”, celebrytka opublikowała na Instagramie kilka kadrów z Londynu. Jak na razie Janoszek nie zdecydowała się publicznie odnieść do kolejnych zarzutów dziennikarza. Osoba z otoczenia celebrytki w rozmowie z Pudelkiem zdradziła jednak, że sytuacja ze Stanowskim w roli głównej bardzo ją dotknęła.

Natalia stara się robić dobrą minę do złej gry, ale prawda jest taka, że cała ta sytuacja mocno nią wstrząsnęła – zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z otoczenia Janoszek.

Według informatora Pudelka w obliczu kolejnych ataków Stanowskiego bliscy Janoszek namówili ją, by skorzystała z pomocy specjalisty. Okazuje się, że celebrytka przygotowuje się do sądowej batalii przeciwko dziennikarzowi. Profesjonalne wsparcie może więc być dla niej cenne.

Rodzina i przyjaciele przekonali ją, że warto zwrócić się po profesjonalną pomoc, zwłaszcza że ataki Krzysztofa Stanowskiego nie ustają. Opieka psychologiczna będzie tym cenniejsza, bo Natalia nie zamierza rezygnować z udowodnienia swoich racji i przygotowuje się do sprawy sądowej – dodaje osoba z otoczenia celebrytki.

Afera ze Stanowskim odbiła się na karierze Janoszek. “Straciła właściwie wszystkie zlecenia”

Znajomy Janoszek w rozmowie z Pudelkiem ujawnił także, że oskarżenia Stanowskiego zdążyły już odbić się na życiu zawodowym celebrytki. 33-latka straciła ponoć wszystkie zaplanowane do końca roku zlecenia. Mało tego, okazuje się, że Natalię planowano obsadzić w roli prowadzącej w nowym programie rozrywkowym. Niestety w obliczu afery wspomniana posada przeszła celebrytce koło nosa.

Sytuacja jest napięta, bo Natalia straciła właściwie wszystkie zlecenia, jakie miała zaplanowane do końca roku. Nie może teraz liczyć na kontynuację współprac reklamowych na Instagramie. Jedna ze stacji telewizyjnych zrezygnowała też z planów powierzenia jej roli prowadzącej nowego programu. Nie jest za ciekawie, a każda nowa publikacja Stanowskiego tylko podgrzewa atmosferę wokół jej osoby i utrudnia jakiekolwiek negocjacje biznesowe – dodaje znajomy celebrytki.

TYLKO NA PUDELKU: Jak Natalia Janoszek radzi sobie z oskarżeniami Stanowskiego? "Cała ta sytuacja MOCNO NIĄ WSTRZĄSNĘŁA"
Jak Natalia Janoszek radzi sobie z oskarżeniami Stanowskiego? (AKPA, AKPA, Kurnikowski)
TYLKO NA PUDELKU: Jak Natalia Janoszek radzi sobie z oskarżeniami Stanowskiego? "Cała ta sytuacja MOCNO NIĄ WSTRZĄSNĘŁA"
Jak Natalia Janoszek radzi sobie z oskarżeniami Stanowskiego? (AKPA, AKPA, Podlewski)
TYLKO NA PUDELKU: Jak Natalia Janoszek radzi sobie z oskarżeniami Stanowskiego? "Cała ta sytuacja MOCNO NIĄ WSTRZĄSNĘŁA"
Jak Natalia Janoszek radzi sobie z oskarżeniami Stanowskiego? (Instagram)
TYLKO NA PUDELKU: Jak Natalia Janoszek radzi sobie z oskarżeniami Stanowskiego? "Cała ta sytuacja MOCNO NIĄ WSTRZĄSNĘŁA"
Jak Natalia Janoszek radzi sobie z oskarżeniami Stanowskiego? (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *