Natalia Janoszek twierdziła, że sama zrezygnowała z kontynuacji “365 dni”. Wersja Blanki Lipińskiej była nieco inna…

Natalia Janoszek pojawiła się w pierwszym filmie z serii “365 dni”. Aktorka miała zrezygnować z udziału w kolejnych produkcjach z obawy o swoją reputacją. Blanka Lipińska twierdzi jednak, że celebrytka nie została zaangażowana z innego powodu. Jakiego?

Najnowszy film Krzysztofa Stanowskiego poświęcony Natalii Janoszek nie zostawił suchej nikt na celebrytce. W trwającym prawie 3 godziny (!) filmie dziennikarz punktuje już nie tylko nieścisłości związane z karierą Polki w Bollywood. Wziął również pod lupę jej rzekome sukcesy w konkursach piękności oraz epizod w filmie “365 dni”.

Dlaczego Natalia Janoszek zagrała tylko w pierwszej części “365 dni”?

Choć największymi gwiazdami serii “365 dni” byli Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone, na ekranie przewinęło się też sporo polskich i zagranicznych celebrytów. Epizodyczna rola przypadła również Natalii Janoszek. Przez chwilę widzowie mogli podziwiać jej aktorski kunszt, kiedy to wcielała się w postać skacowanej przyjaciółki głównej bohaterki.

Na tym zakończyła się jej przygoda z polskim erotykiem. Janoszek tłumaczyła potem, że sama zrezygnowała z udziału w dalszych częściach trylogii. Ponoć bała się o swoją reputację w Bollywood. Rozbierane sceny mogłyby przeszkodzić jej w zdobywaniu kolejnych (?) angaży w Indiach.

Już jakiś czas temu Blanka Lipińska wyjaśniła, dlaczego tak naprawdę Janoszek zabrakło w drugiej części serii. Krzysztof Stanowski przypomniał stanowisko autorki.

Chciałabym tylko powiedzieć, że nie było jej w części drugiej, bo postać, którą gra, jest tylko epizodyczna i pojawia się w pierwszej książce – mówiła Lipińska.

Wygląda więc na to, że i w tej kwestii Natalia Janoszek nieco nagięła prawdę.

Krzysztof Stanowski nagrał nowy film o Natalii Janoszek

Po publikacji pierwszych materiałów demaskujących karierę w Bollywood Natalia Janoszek długa milczała. Dopiero po pewnym czasie opublikowała w sieci serię dowodów na jej wersję wydarzeń. Zapowiedziała też, że zamierza walczyć o swoje dobre imię w sądzie.

Tym razem celebrytka przyjęła inną strategię. Niedługo po tym, jak na YouTube trafił najnowszy film Stanowskiego, Janoszek pochwaliła się w mediach społecznościowych relacją z imprezowego wyjazdu do Londynu.

Natalia Janoszek twierdziła, że sama zrezygnowała z kontynuacji "365 dni". Wersja Blanki Lipińskiej była nieco inna...
Natalia Janoszek (AKPA, AKPA)
Natalia Janoszek twierdziła, że sama zrezygnowała z kontynuacji "365 dni". Wersja Blanki Lipińskiej była nieco inna...
Natalia Janoszek (Instagram)
Natalia Janoszek twierdziła, że sama zrezygnowała z kontynuacji "365 dni". Wersja Blanki Lipińskiej była nieco inna...
Natalia Janoszek (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *