Allan Krupa pędził po mieście BMW za ponad PÓŁ MILIONA. 19-latek wdał się w rozmowę z policjantem (ZDJĘCIA)

Tuż po zdaniu prawa jazdy Allan Krupa sprawił sobie auto, za którego równowartość mógłby kupić mieszkanie. Podczas niedawnej przejażdżki “cackiem” syn Edyty Górniak wdał się w rozmowę z policjantami.

Kariera Allana Krupy nabiera coraz większego rozpędu. Jedyny potomek Edyty Górniak najwyraźniej porzucił plany związane z wojskiem i zapragnął iść w ślady sławnej mamy. 19-latek prężnie rozwija karierę DJ-a i, jak się okazuje, całkiem nieźle na tym zarabia. Dzięki satysfakcjonującej gaży młody muzyk nie musi już “ciągnąć” od rodzicielki kieszonkowego i jest ponoć z tego bardzo dumny.

Od niedawna 19-latek jest właścicielem prawa jazdy. Allanowi bez większych problemów udało się przekonać egzaminatora, że jest już gotowy na podbój warszawskich dróg, a że chciał podróżować w wielkim stylu, za ciężko zarobione pieniądze, początkujący DJ sprawił sobie srebrnego BMW X6. Ceny tego modelu wahają się od 450 nawet do 730 tysięcy złotych (w zależności od wersji silnikowych).

Kilka dni temu Allan natknął się na paparazzi podczas przejażdżki drogocenną bryką po centrum stolicy w towarzystwie znajomego. Młody celebryta został zatrzymany przez policjanta podczas rutynowej kontroli. Prawdopodobnie droga była zablokowana ze względu na odbywającą się nieopodal demonstrację. Po rozmowie policjant miał zdecydować się przepuścić samochód Allana, by ten mógł przejechać.

Krupa postarał się, żeby nie tylko jego wóz, ale także strój odzwierciedlał zawartość jego portfela. Świeżo upieczony blondyn miał na sobie krzykliwą koszulę w niebieskie płomienie, czarne szorty oraz białe “najki”. Wzrok przykuwała czarna torba Louis Vuitton, za którą chłopak zapłacić musiał 10 tysięcy złotych.

Jak myślicie, czym zwrócił na siebie uwagę policjanta?

Allan Krupa
Allan Krupa

Allan Krupa (Pudelek Exclusive)

Podczas niedawnej przejażdżki swoim BMW Allan Krupa został zatrzymany przez funkcjonariusza policji.

Allan Krupa
Allan Krupa

Allan Krupa (Pudelek Exclusive)

Po rutynowej kontroli 19-latek przetransportował się do innej części miasta.

Allan Krupa
Allan Krupa
Allan Krupa
Allan Krupa

Allan Krupa (Pudelek Exclusive)

Synowi Edyty Górniak towarzyszył znajomy.

Allan Krupa
Allan Krupa

Allan Krupa (Pudelek Exclusive)
Allan Krupa
Allan Krupa

Allan Krupa (Pudelek Exclusive)

Krupa jest właścicielem srebrnego BMW X6. Ceny tego modelu wahają się od 450 nawet do 730 tysięcy złotych

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *