Caroline Derpienski mówi, co sobie POPRAWIŁA i radzi kobietom w Polsce: “Każda powinna nosić sztuczne rzęsy”

W rozmowie z Pudelkiem Caroline Derpienski opowiedziała o tym, jak dba o siebie na co dzień. Wielu internautów zarzuca jej operacje plastyczne, co jednak celebrytka zdementowała. Przy okazji zdradziła, co kobiety w Polsce muszą jej zdaniem robić, aby dobrze wyglądać.

Caroline Derpienski zrobiła niezłe zamieszanie w polskim show biznesie. Od kilku miesięcy celebrytka nie daje o sobie zapomnieć, ochoczo udzielając wywiadów i dzieląc się kontrowersyjnymi wywodami. Jakiś czas temu Derpienski znów jest na językach całej Polski, a wszystko za sprawą dramy z Katarzyną Nosowską.

Caroline Derpienski mówi o operacjach plastycznych

Ukochana milionera zaszczyciła stolicę swoją obecnością i zamierza w Polsce walczyć z hejtem przez cały miesiąc. Codziennie ukazują się nowe wywiady z celebrytką w roli głównej. Przy okazji rozmowy z Pudelkiem Caroline otworzyła się różne tematy. Między innymi odniosła się do komentarzy, w których internauci zarzucają jej operacje plastyczne. Derpienski zdementowała plotki i zdradziła, jak o siebie dba, unikając operacji:

Nie mam operacji. Kiedyś, jak skończyłam 18 lat, zrobiłam 1 mililitr w usta i to wyleczyło moje kompleksy. (…) Ale! Ja na przykład mam zakaz od Jacka robienia operacji plastycznych. Tak naprawdę trochę Polacy mają rację, że faceci w domach wolą naturalne, bez sztucznych bimbałów kobiety przy garach i przy ziemniakach.

Derpienski stwierdziła też, że nawet milionerzy potrzebują u swojego boku kobiety, która… potrafi dobrze gotować.

Inaczej cię zostawi. Dwa dni później będą DIAMONDS, DIAMONDS za obiadek.

Kontynuując swoją wypowiedź, Caroline zdradziła, jak dba o siebie i doradziła Polkom, co mają robić, by (jej zdaniem) zawsze pięknie wyglądać:

Musisz myć głowę codziennie. Nienawidzę tłustych włosów. Najlepiej jak o te włosy dba fryzjer. Ja się staram chodzić do fryzjera co dwa dni albo codziennie. Średnio statystyczna kobieta powinna chodzić do fryzjera dwa razy w tygodniu albo raz. Paznokcie zawsze muszą być zadbane, makijaż. (…) Każda kobieta w Polsce powinna nosić sztuczne rzęsy.

W dalszej części wywiadu wyjaśniła też, jak najlepiej wyszykować się na wielkie wyjście w towarzystwie kolegów milionera.

To jak, skorzystacie z rad Caroline Derpienski? Zobaczcie cały wywiad.

Caroline Derpienski mówi, co sobie POPRAWIŁA i radzi kobietom w Polsce: "Każda powinna nosić sztuczne rzęsy" (WIDEO)
Caroline Derpienski (AKPA, AKPA)
Caroline Derpienski mówi, co sobie POPRAWIŁA i radzi kobietom w Polsce: "Każda powinna nosić sztuczne rzęsy" (WIDEO)
Caroline Derpienski (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *