Oto ŻONY i PARTNERKI polskich siatkarzy: finalistka Miss Polonia, lekarka i była siatkarka, która podbija Instagram (ZDJĘCIA)

W czwartek polscy siatkarze zwyciężyli z Brazylią w ćwierćfinale Ligi Narodów. W związku z tym o naszych reprezentantach znów jest nieco głośniej. Zainteresowaniem w najbliższych dniach z pewnością będą cieszyć się także ich ukochane. Poznajcie żony, narzeczone i partnerki polskich siatkarzy.

Mimo braku większych sukcesów kadry, piłka nożna pozostaje narodowym sportem Polaków. Nie da się natomiast ukryć, że w ostatnich latach to jednak siatkówka wzbudzała wśród kibiców największe emocje, zwłaszcza te pozytywne. Nic dziwnego, bowiem w tej dyscyplinie naprawdę mamy się czym pochwalić.

20 lipca polscy siatkarze wygrali z Brazylią w ćwierćfinale Ligi Narodów z wynikiem 3:0. W sobotę 22 lipca odbędzie się półfinał, podczas którego nasi reprezentanci zagrają z Japonią.

Prywatne życie naszych polskich siatkarzy nie jest aż tak śledzone przez media, jak ma to miejsce w przypadku piłkarzy. Postanowiliśmy jednak nieco przybliżyć wam sylwetki naszych siatkarzy i pokazać, jak wyglądają żony, narzeczone i partnerki naszych utalentowanych sportowców.

Poznajcie ukochane polskich siatkarzy.

Marcin Janusz i Katarzyna Olszewska
Marcin Janusz i Katarzyna Olszewska

Marcin Janusz i Katarzyna Olszewska (Licencjodawca)

Kasia i Marcin wzięli ślub w czerwcu 2022 roku. Jego ukochana jest dietetyczką.

Bartosz Kurek i Anna Kurek
Bartosz Kurek i Anna Kurek

Bartosz Kurek i Anna Kurek (Instagram)

Żoną Bartosza Kurka jest Anna Kurek – była siatkarka, którą już wielokrotnie zachwycały się media na całym świecie. Sportowiec związał się z nią w 2016 roku. Cztery lata później wzięli ślub. Dziś Ania spełnia się też jako influencerka. Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób.

Mateusz Bieniek i Marta
Mateusz Bieniek i Marta

Mateusz Bieniek i żona Marta (East News, SYLWIA DABROWA)

Mateusz Bieniek mocno chroni prywatność zarówno swoją, jak i żony. Dowodem na to może być fakt, że tylko raz opublikował ich wspólne zdjęcie. Para pobrała się w Bazylice Katedralnej w Kielcach.

Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska
Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska

Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczyńska (AKPA, AKPA)
Aleksander Śliwka dzieli z ukochaną pasję do sportu. Od ośmiu lat jest związany z siatkarką plażową – Jagodą Gruszczyńską.
Kamil Semeniuk z narzeczoną Katarzyną
Kamil Semeniuk z narzeczoną Katarzyną

Kamil Semeniuk z narzeczoną Katarzyną (Instagram)

Jakiś czas temu siatkarz zaręczył się z piękną Katarzyną, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Data ślubu na chwilę obecną nie jest znana.

Jakub Popiwczak i Magdalena Wróbel
Jakub Popiwczak i Magdalena Wróbel

Magdalena Wróbel i Jakub Popiwczak (Instagram)

O partnerce Jakuba Popiwczaka wiadomo niewiele. Dodajmy jednak, że para niedawno po raz pierwszy została rodzicami. Ukochana sportowca urodziła syna, który otrzymał imię Jaś.

Paweł Zatorski i Agnieszka Ludkiewicz
Paweł Zatorski i Agnieszka Ludkiewicz

Agnieszka Ludkiewicz i Paweł Zatorski (Instagram)

Paweł Zatorski poznał ukochaną w 2010 roku. Sześć lat później para powiedziała sobie sakramentalne “tak”. Żona sportowca jest lekarką pediatrą w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Jakub Kochanowski i Aleksandra Kołodziejczyk
Jakub Kochanowski i Aleksandra Kołodziejczyk

Jakub Kochanowski i Aleksandra Kołodziejczyk (Licencjodawca)

Partnerką Jakuba Kochanowskiego jest Aleksandra Kołodziejczyk, finalistka konkursu Miss Polonia 2017. Obecnie poświęca się studiom medycznym.

Grzegorz Łomacz i Aleksandra Łomacz
Grzegorz Łomacz i Aleksandra Łomacz

Aleksandra Łomacz i Grzegorz Łomacz (Instagram)
Wybranką serca Grzegorza Łomacza jest blondwłosa Aleksandra. Para wzięła ślub we wrześniu 2022 roku.
Łukasz Kaczmarek i Dominika Kaczmarek
Łukasz Kaczmarek i Dominika Kaczmarek

Łukasz Kaczmarek i Dominika Kaczmarek (AKPA, AKPA)

Państwo Kaczmarkowie wzięli ślub w 2016 roku. Doczekali się dwóch córek: Kaliny oraz Poli.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *