Ma przerzuty do mózgu. Pokazała, jak wygląda teraz

Początkowo rokowania były dobre, ale wkrótce lekarze poinformowali ją o kolejnych przerzutach. To niejedyny “cios”, z jakim musiała zmierzyć się w ostatnim czasie. Shannen Doherty się nie poddaje.

Shannen Doherty to jedna z najpopularniejszych aktorek lat 90., która sławę zyskała rolą Brendy w kultowej produkcji “Beverly Hills 90210”. Obecnie aktywistka i działaczka społeczna wspiera kobiety zmagające się z nowotworami. Kilka lat temu aktorka zachorowała na raka piersi. Chociaż początkowo rokowania były dobre, to niedawno poinformowała fanów o pogarszającym się stanie zdrowia i przerzutach do mózgu.

W trudnym momencie nie odcięła się od świata

Doskonale pamiętamy czarno-białe zdjęcia Shannen Doherty, która siedząc w towarzystwie najbliższych kobiet, patrzy na swoją twarz w lustrze i pozbywa się kolejnych pasm włosów.

Shannon Doherty relacjonowała moment, w którym pozbywała się włosówInstagram

Shannen Doherty relacjonowała moment, w którym pozbywała się włosówŹródło: Instagram, fot: theshando

Aktorka wykazała się wielką siłą i odwagą, otwarcie mówiąc o swoim przykrym doświadczeniu, nie kamuflując peruką łysej głowy i “oswajając świat” z wyglądem chorej osoby.

Shannon Doherty rzadko sięgała po peruki, oswajając siebie i otoczenie z wyglądem osoby walczącej z rakiemInstagram

Shannen Doherty rzadko sięgała po peruki, oswajając siebie i otoczenie z wyglądem osoby walczącej z rakiemŹródło: Instagram, fot: theshando

Najbliżsi zawiedli

Jednak nie wszyscy z bliskiego środowiska Doherty sprostali zadaniu wparcia kobiety w chorobie. Chociaż wydawało się, że z mężem, Kurtem Iswarienko, tworzy od 2011 roku związek idealny i wsparty mocnymi fundamentami, wrażenie okazało się złudne. Aktorka poinformowała niedawno o zakończeniu długoletniego związku. Powodem miały być zdrady mężczyzny, do których doszło, kiedy Doherty walczyła o życie.

Shannon Doherty z mężem w trakcie chemioterapiiInstagram

Shannen Doherty z mężem w trakcie chemioterapiiŹródło: Instagram, fot: theshando

Przyjaźnie z dawnych lat

Pomimo wielu “ciosów”, aktorka stara się cieszyć życiem, być “tu i teraz”. Niedawno spotkała się z kolegami z planu “Beverly Hills 90210”. Stare przyjaźnie przetrwały trudne i długie lata, a Doherty wyglądała promiennie i radośnie na urodzinach Briana Austina Greena. Chociaż fani dostrzegli, że ubyło jej kilka kilogramów.

Shannon Doherty z przyjaciółmi z serialu "Beverly Hills 90210"Instagram

Shannen Doherty z przyjaciółmi z serialu “Beverly Hills 90210”Źródło: Instagram, fot: theshando

Shannon Doherty optymistycznie patrzy w przyszłość

“Kocham moich ludzi” – podpisała pod najnowszym zdjęciem Shannen Doherty, otoczona twarzami z uśmiechami od ucha do ucha. Ubrana w czarny T-shirt z grafiką, ponownie ma nieco krótsze włosy. Widać, że w kolejnym etapie walki z chorobą, nie jest osamotniona. Także fani pod każdym nowym postem Doherty wysyłają jej moc dobrych słów i ciepłych myśli.

Shannon Doherty na kolacji z przyjaciółmiInstagram

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *