Waży ponad 300 kilogramów. Utknęła w samolocie między siedzeniami. “DYSKRYMINACJA!” (WIDEO)

TikTokerka plus size, która znana jest w sieci jako Big Curvy Olivia, udostępniła ostatnio film, w którym zwróciła się do linii lotniczych o projektowanie szerszych przejść między siedzeniami w samolocie.

TikTokerka udostępniła film, w którym określiła wąskie przejścia w samolocie jako dyskryminację. Uznała również, że ze względu na to, że waży ponad 300 kg, nie może zmieścić się w przejściu między siedzeniami.

Wideo spotkało się z wieloma reakcjami widzów. Mimo że TikTokerka usunęła swoje konto, film stał się viralem i cały czas jest szeroko komentowany.

TikTokerka oskarża linie lotnicze o dyskryminację

Olivia opublikowała na TikToku film, na którym pokazuje, przed jakim wyzwaniem stanęła podczas wchodzenia na pokład samolotu United Airlines. Musiała przejść obok kabiny premium, w której znajdują się między innymi rozkładane łóżka. Kobieta miała problem z przejściem, ponieważ jej biodra utknęły. Na nagraniu pokazała, że musiała obrócić się bokiem, aby przejść przez wąskie przejście.

Zanim Olivia usunęła wideo i dezaktywowała konto na TikToku, napisała:

Szczerze mówiąc, to dyskryminacja, że ​​nie mogą budować szerszych korytarzy w samolotach w 2023 roku.

Pod filmem zawrzało. Pojawiło się kilka osób, które zgodziły się z Olivią, gdy powiedziała, że linie lotnicze powinny projektować szersze przejścia między siedzeniami w samolocie. Zdecydowana większość wyraziła natomiast negatywną opinię na ten temat:

Chodzenie bokiem nie boli; Najpierw zdejmij plecak; Będziesz marnować cały swój czas na narzekanie, ale nie na utratę wagi.

Wielu komentatorów zaczęło krytykować kobietę. Było też kilka osób, które żartowały z całej sytuacji i powiedziały, że linie lotnicze powinny dostosować się także do wysokich ludzi. Inni argumentowali, że wąskie korytarze są ekonomiczne.

Niektórzy komentujący mówili również, że nie jest możliwe uwzględnienie każdego rozmiaru, biorąc pod uwagę niski budżet i chęć zapewnienia miejsca dla jak największej liczby osób.

Waszym zdaniem przejścia w samolotach powinny być szersze?

@forthepeoplemedia31 So now if you become obese, everyone has to cater to your needs or its discrimination. lol. Thoughts? #thoughts #thisisamerica #foryoupage #fyp #obese #obesity #fat #discrimination #eathealthy #tiktoker #airline #workout #loseweight ♬ original sound – ForThePeople

Waży ponad 300 kilogramów. Utknęła w samolocie między siedzeniami. "DYSKRYMINACJA!" (WIDEO)
Waży ponad 300 kilogramów. Utknęła w samolocie między siedzeniami. "DYSKRYMINACJA!" (WIDEO)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *