Rubikօwie wyjeżdżają z Pօlski i urządzają wyprzedaż rzeczy. Cena głօśników przyprawia օ zawrót głօwy

Agata i Piotr Rubikowie kilka miesięcy temu ogłosili, że podjęli radykalną decyzję o wyprowadzce z Polski. Swoje życie postanowili przenieść do Stanów Zjednoczonych. Z tego powodu Agata postanowiła urządzić w internecie wyprzedaż rzeczy z ich domu. Niektóre ceny zwalają z nóg.

Rubikowie wyjeżdżają z Polski

Agata i Piotr Rubikowie kilka miesięcy temu zapowiedzieli, że przenoszą się do na stałe do Stanów Zjednoczonych. 

“Rozpoczynamy nowy rozdział w życiu i przenosimy się do USA. Czas zawalczyć o Oskara! Wish us luck!” – oznajmili skromnie.

Szybko zabrali się za ogarnianie formalności. Wyrobili wizy i znaleźli wielkie mieszkanie na Florydzie, choć początkowo Agata Rubik miała niemały problem w walce o wymarzone lokum.

Agata Rubik sprzedaje głośniki. Co za cena

Z powodu wyjazdu rodziny Rubików, Agata, która prężnie działa na Instagramie postanowiła urządzić tam wyprzedaż rzeczy, których nie wezmą ze sobą za ocean.

Jednym z przedmiotów, który wystawiła, były głośniki marki BeoLab 5. Spośród dwóch głośników jeden był do naprawy. Agata nagrała filmik, pokazując ich kondycję. Cena jaką podała zszokowała fanów. Za dwa głośniki Agata Rubik życzy sobie 25 tysięcy złotych. Nagle do relacji wtrącił się Piotr, który zapewnił, że cena i tak jest niska.

Tego dnia Agata Rubik sprzedawała również konsolę oraz luksusową torebkę.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *