Caroline Derpienski ŻAŁUJE, że poszła na studia: “Rozpraszają przed zarabianiem milionów” (WIDEO)

Caroline Derpienski w rozmowie z Pudelkiem otworzyła się nieco na temat edukacji. Celebrytka przyznała, że obecnie studiuje, ale mimo to uważa zdobywanie wykształcenia wyższego, jako coś niezbyt przydatnego… Zgadzacie się z jej słowami?

Caroline Derpienski w ciągu kilku miesięcy stała się jedną z bardziej znanych celebrytek w Polsce. Wszystko to za sprawą m.in. kontrowersyjnym wypowiedziom o kulisach związku z 60-letnim milionerem, dramą z Katarzyną Nosowską i pozwaniem firmy Danone na 50 milionów złotych.

Milionerka nie oszczędza także pozostałych polskich celebrytów, co rusz rugając gwiazdy takie jak m.in. Julia Wieniawa.

Caroline Derpienski żałuje, że poszła na studia. Ma dla Polaków jedną radę

W niedawnej rozmowie z Simoną Stolicką z Pudelka Caroline otworzyła się nieco na temat edukacji. 21-latka przyznała, że jest obecnie studentką, ale uważa zdobywanie wyższego wykształcenia jako coś bezsensownego.

Uważam, że nie warto iść na studia, oczywiście jestem studentem, ale nie polecam, ze względu na to, że to trochę rozprasza przed zarabianiem milionów – powiedziała nam Caroline.

Zaradna celebrytka dała też Polakom radę, co zrobić, jeśli uda nam się zarobić w końcu jakąś konkretną sumkę pieniędzy (lub dostać w prezencie od hojnej rodzinki).

No dalej kontynuuję [studia – przypis. redakcji] online co prawda, dzięki temu mogę sobie podróżować po świecie, ale ja uważam, że zamiast marnować pieniądze na studia, każdy Polak powinien od razu pierwsze pieniądze zarobione, albo, które dostał od rodziców, zainwestować w biznes, najlepiej za granicą – dodała.

W rozmowie Caroline zdradziła także, jak poszła jej sesja. Zobaczcie i dajcie znać, co myślicie o radach 21-latki.

Caroline Derpienski ŻAŁUJE, że poszła na studia: "Rozpraszają przed zarabianiem milionów" (WIDEO)
Caroline Derpienski (Pudelek Exclusive)
Caroline Derpienski ŻAŁUJE, że poszła na studia: "Rozpraszają przed zarabianiem milionów" (WIDEO)
Caroline Derpienski (Pudelek Exclusive)
Caroline Derpienski ŻAŁUJE, że poszła na studia: "Rozpraszają przed zarabianiem milionów" (WIDEO)
Caroline Derpienski (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *