TYLKO NA PUDELKU: Cleo ŻEGNA SIĘ z “The Voice Kids”! Będą dwie nowe jurorki. Znamy nazwiska

Jak udało dowiedzieć się Pudelkowi, w jesiennej edycji “The Voice Kids” nie zobaczymy Cleo. Wiemy też, co z posadą Mariny Łuczenko w muzycznym show TVP. Zaskoczeni?

Na początku maja Pudelek jako pierwszy poinformował, że miejsce Dawida Kwiatkowskiego w “The Voice Kids” zajmie nie kto inny, jak Marina Łuczenko. Artystka nie chciała wypowiadać się w tej sprawie, a później wymijająco komentowała nasze ustalenia.

Jakieś tam podchody były, ale nie ma co się na ten temat rozgadywać, dopóki nie ma konkretów, nie ma co – mówiła w wywiadzie dla Pudelka.

Jak udało nam się jednak potwierdzić, Marina Łuczenko podpisała już umowę z TVP i jesienią rzeczywiście zobaczymy ją w roli trenerki wokalnej.

Cleo żegna się z  “The Voice Kids”. Kto zajmie jej miejsce?

Okazuje się, że to nie koniec zmian w muzycznym formacie TVP. Pudelek dowiedział się, że z programem żegna się nie tylko Dawid Kwiatkowski, ale również Cleo.

To prawda, Cleo nie wystąpi w najnowszym sezonie “The Voice Kids”. Jej miejsce zajmie inna znana artystka – mówi nam źródło związane z TVP.

Skontaktowaliśmy się z menadżerem Cleo, Marcinem Owczarkiem, który przekazał, że nie chce udzielać żadnego komentarza ws. odejścia piosenkarki z show TVP.

Jak donosi nasze źródło, produkcja “The Voice Kids” nie spodziewała się, że Cleo nagle zdecyduje się odejść z programu. Przypomnijmy, że z show TVP była związana od drugiej edycji.

Odejście Cleo było niespodziewane. Produkcja była bardzo zaskoczona – twierdzi w rozmowie z Pudelkiem osoba pracująca na planie “The Voice Kids”.

Z naszych ustaleń wynika natomiast, że nową jurorką, która zastąpi Cleo, będzie Natasza Urbańska.

Natasza i Marina znają się jeszcze z czasów dawnego Buffo, dlatego produkcja liczy, że panie świetnie się dogadają, mimo że są osobami o różnych charakterach – słyszymy.

Pudelek zapytał również Łuczenko-Szczęsną, czy już oficjalnie możemy gratulować jej nowej posady, ale do czasu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Co sądzicie o nadchodzących zmianach w “The Voice Kids”? Będziecie oglądać?

TYLKO NA PUDELKU: Cleo ŻEGNA SIĘ z "The Voice Kids"! Będą dwie nowe jurorki. Znamy nazwiska
gest – pokój, kreski eyelinerem, luty 2020, makijaż, makijaż różowy, portret, szminka czerwona, usta czerwone, The Voice Kids, The Voice Kids 3, TVP, Cleo (Licencjodawca, AKPA)
TYLKO NA PUDELKU: Cleo ŻEGNA SIĘ z "The Voice Kids"! Będą dwie nowe jurorki. Znamy nazwiska
Dawid Kwiatkowski (TVP, Jan Bogacz TVP)
TYLKO NA PUDELKU: Cleo ŻEGNA SIĘ z "The Voice Kids"! Będą dwie nowe jurorki. Znamy nazwiska
Marina Łuczenko (AKPA, AKPA)
TYLKO NA PUDELKU: Cleo ŻEGNA SIĘ z "The Voice Kids"! Będą dwie nowe jurorki. Znamy nazwiska
Natasza Urbańska (Licencjodawca, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *