Lara Gessler relacjonuje poranek, pokazując, jak KARMI PIERSIĄ: “W czwórkę na materacu 160 cm” (FOTO)

Lara Gessler znana jest z tego, że nie wstydzi się pokazywać intymnych kadrów w sieci. Tak było i w piątek, gdy córka Magdy Gessler pochwaliła się zdjęciem, na którym karmi piersią.

Lara Gessler i Piotr Szeląg doczekali się dwojga dzieci: Neny i Bernarda. Córka urodziła się tuż po ślubie pary, natomiast syn we wrześniu 2022 roku. Celebrytka na swoich social mediach nie wstydzi się udostępniać kadrów, które dla niektórych mogłyby się wydawać kontrowersyjne. Ostatnio pokazała między innymi, jak karmi piersią w restauracji oraz jak wygląda bez makijażu. Teraz przyszła pora na kolejną odsłonę.

Lara Gessler pokazała, jak karmi piersią

Ukochana Piotra Szeląga wrzuciła na Instagrama zdjęcie, na którym widać, jak wygląda jej poranek. Córka znanej restauratorki przyznała, że ostatnie noce spędza w namiocie. Prawdopodobnie rodzinka Lary w takim sposób spędza wakacje. Na opublikowanej fotografii widzimy, jak córka Magdy karmi leżącego obok synka.

Tent morning! Uwielbiam się tu budzić. Z przewietrzoną głową, łagodnym, miękkim światłem obrysowującym liście drzew. W czwórkę, na materacu 160 cm, a jednak każdemu starcza miejsca i wszyscy budzą się wypoczęci i jacyś tacy pozytywni. Nie mogę się tym nacieszyć. I tymi maluchami, które zaśmiewają się na swój widok rano jak starzy znajomi, którzy wpadli na siebie po latach. Losie dziekuje – napisała Lara na Instagramie.

Wygląda na to, że rodzinny obrazek bardzo spodobał się internautom. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów, którzy byli wręcz zachwyceni tym, co zobaczyli.

Cudownie; Ale pięknie; Pięknie wyglądacie; Cudne zdjęcie; Wzruszający widok i jaki piękny; Jej wzruszyłam się; Najpiękniejsze poranki; Jakie to piękne; Najlepiej; Pięknie napisane; Piękne słowa; Piękny czas razem; I tak warto żyć; Rozczulający widok – czytamy w sekcji komentarzy pod wpisem.

Głos zabrała nawet sama Magda Gessler.

Mama – napisała słynna restauratorka, dodając emoty serduszek.

Rzeczywiście rozczulający widok?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara Gessler relacjonuje poranek, pokazując, jak KARMI PIERSIĄ: "W czwórkę na materacu 160 cm" (FOTO)
Lara Gessler (Instagram)
Lara Gessler relacjonuje poranek, pokazując, jak KARMI PIERSIĄ: "W czwórkę na materacu 160 cm" (FOTO)
Lara Gessler i Piotr Szeląg (Instagram)
Lara Gessler relacjonuje poranek, pokazując, jak KARMI PIERSIĄ: "W czwórkę na materacu 160 cm" (FOTO)
Lara Gessler (Instagram)Lara Gessler relacjonuje poranek, pokazując, jak KARMI PIERSIĄ: "W czwórkę na materacu 160 cm" (FOTO)
Lara Gessler (Licencjodawca, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *