Nie żyje syn Sylwii Peretti. Zginął w wypadku samochodowym

Jak udało nam się potwierdzić, nie żyje syn Sylwii Peretti. Patryk zginął w wypadku samochodowym.

Dotarły do nas bardzo przykre wiadomości. Jak udało nam się potwierdzić, syn Sylwii Peretti zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w Krakowie.

O wypadku poinformował rzecznik Komendanta Wojewódzkiego PSP. Przekazał on, że autem, które dachowało przy moście Dębnickim w Krakowie, podróżowały cztery osoby w wieku od 20 do 24 lat.

Dostaliśmy zgłoszenie, że pojazd osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na nadbrzeże z mostu Dębnickiego i nikt z samochodu nie wychodzi – mówi w rozmowie z TVN24 młodszy kapitan Hubert Ciepły, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego PSP w Krakowie.

Niestety, służbom nie udało się nikogo uratować. W wypadku zginęli wszyscy, którzy podróżowali samochodem.

To mieszkańcy powiatu wielickiego w wieku od 20 do 24 lat – informuje policja.

Przyczyny wypadku będą badane przez policjantów. Udało nam się skontaktować z menadżerem Sylwii Peretti, który potwierdził, że w wypadku zginął 24-letni syn byłej uczestniczki programu “Królowe Życia”. Jak wyjaśnił, Patryk nie był kierowcą.

Tak, to potwierdzona wiadomość. Dzisiaj o 3 w nocy Patryk jako pasażer samochodu zginął w tragicznych okolicznościach. Jest to tragedia dla Sylwii i dla nas wszystkich. To się zdarzyło dosłownie przed chwilą… Patryk nie kierował, miał doświadczenie. Stracili panowanie nad samochodem. Okoliczności tragedii cały czas są ustalane – powiedział menadżer gwiazdy w rozmowie z Pudelkiem.

Sylwia Peretti dała się poznać w programie “Królowe życia” emitowanym na antenie TTV. Show opowiadał o luksusowym życiu aspirujących celebrytek. Jedną z nią była Peretti. W odcinkach wielokrotnie pojawiał się również jej syn Patryk. Stacja na początku tego roku poinformowała o zakończeniu dalszej produkcji programu.

Nie żyje syn Sylwii Peretti. Zginął w wypadku samochodowym
Sylwia Peretti z synem (Instagram)
Nie żyje syn Sylwii Peretti. Zginął w wypadku samochodowym
Sylwia Peretti z synem (Instagram)
Nie żyje syn Sylwii Peretti. Zginął w wypadku samochodowym
Sylwia Peretti (AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *