Roksana Węgiel POZWIE WRÓŻKĘ, bo przewidziała jej rozstanie z Kevinem?! Zaleca jej wróżenie… Z POŚLADKÓW

Znana tarocistka w rozmowie z jednym z tygodników wywróżyła, że wkrótce nad związkiem Roksany Węgiel i Kevina Mgleja zawisną czarne chmury. 18-latka w mocnych słowach odpowiedziała wróżce. Będzie drama?

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja kwitnie mimo wielu niestety często niepochlebnych komentarzy. 18-latka i jej narzeczony stale zapewniają jednak o wielkim uczuciu, które ich połączyło i które zamierzają dalej pielęgnować. Ostatnio jednak ich relacji postanowiła przyjrzeć się wróżka. Nie miała dla nich najlepszych wieści.

Wróżka o związku Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Będzie rozstanie?

W rozmowie z “Twoim Imperium” tarocistka Anna Kempisty zajrzała w karty i postanowiła przeanalizować związek Roksany i Kevina. Niestety, zauważyła, że w ich relację wkradła się ponoć zazdrość. Jak wyjaśniła, chodzi tutaj o dziecko Mgleja z poprzedniego związku. Przypomnijmy, że Kevin ma syna Williama, który jest owocem jego związku z aktorką Malwiną Dubowską.

Tarocistka wyczytała z kart, że Roksana rzekomo odczuwa zazdrość z powodu tego, że Kevin ma już dziecko, a sama na macierzyństwo nie jest jeszcze gotowa.

Pani Roksana będzie odczuwać zazdrość w sercu, że pan Kevin ma dziecko z inną, ale sama nie jest jeszcze gotowa na macierzyństwo. Dla niej ważniejsze są sukcesy i kariera – twierdzi Anna Kempisty.

Roksana Węgiel oburzona słowami wróżki

Na tym nie skończyła. Stwierdziła też, że jej zdaniem para się rozstanie…

Choć tych dwoje może zapragnąć wspólnego potomka, to nie będzie dobry plan, bo karty tarota pokazują rozstanie.

Słowa pani tarocistki oburzyły Roksanę Węgiel. 18-latka opublikowała na InstaStory wpis, w którym na zdjęciu przedstawiła… Kodeks Wróżbity. Zwróciła uwagę na pierwsze trzy punkty, które mówią, że:

  1. Nigdy nikomu nie wróż bez jego wyraźnej zgody. Nie wdzieraj się w prywatność drugiego człowieka bez jego wiedzy
  2. Nigdy nie ujawniaj osobom trzecim wyników wróżby. Zachowaj tajemnicę wróżby oraz uszanuj okazane Ci zaufanie.
  3. Nigdy nie przechwalaj się swoimi przepowiedniami. Nie pracuj dla sławy.

Następnie Roksana przeszła do rzeczy:

Kochana wróżko, radzę się zapoznać z kodeksem wróżbity. Szczególnie zwrócić uwagę na 3 pierwsze punkty. Na przyszłość, nie życzymy sobie stawiania żadnych tarotów, a Pani polecam praktykowanie rumpologii – zaczęła.

Warto tutaj dodać, czym jest rumpologia. To bowiem… szeroko pojęte wróżenie z pośladków lub – jak można przeczytać na Wikipedii – “pseudonauka pokrewna fizjonomice, opierająca się na badaniu nierówności, dołków, brodawek, pieprzyków oraz fałd na pośladkach”.

Następnie Roksana przypomniała, że w internecie nic nie ginie, a jej kancelaria będzie kontaktować się z osobami, “które przeginają”. Jak później także wyjaśniła, zabrała głos w tej sprawie, ponieważ wróżbiarstwo jest sprzeczne z jej oraz Kevina wartościami i wiarą. Czy to oznacza, że pozwie panią wróżkę? Pewnie wkrótce się o tym przekonamy.

Roksana Węgiel POZWIE WRÓŻKĘ, bo przewidziała jej rozstanie z Kevinem?! Zaleca jej wróżenie... Z POŚLADKÓW
Roksana Węgiel pozwie wróżkę? (Instagram)
Roksana Węgiel POZWIE WRÓŻKĘ, bo przewidziała jej rozstanie z Kevinem?! Zaleca jej wróżenie... Z POŚLADKÓW
Roksana Węgiel pozwie wróżkę? (Instagram)
Roksana Węgiel POZWIE WRÓŻKĘ, bo przewidziała jej rozstanie z Kevinem?! Zaleca jej wróżenie... Z POŚLADKÓW
Roksana Węgiel z Kevinem (Instagram)
Roksana Węgiel POZWIE WRÓŻKĘ, bo przewidziała jej rozstanie z Kevinem?! Zaleca jej wróżenie... Z POŚLADKÓW
Roksana Węgiel z Kevinem (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *