Katarzyna Warnke pozuje w bikini nad kuchennym zlewem, a fani przyklaskują: “PETARDA” (FOTO)

Katarzyna Warnke odwiedziła ostatnio Chałupy. Podczas pobytu aktorka pochwaliła się fanom zdjęciem w bikini, przy okazji eksponując nienaganną sylwetkę. Nie zapozowała jednak na okolicznej plaży, lecz na tle… kuchennego zlewu.

Katarzyna Warnke obecnie jest w trakcie rozwodu z Piotrem Stramowskim, z którym doczekała się córki Helenki. Były partner aktorki już od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku nowej ukochanej i coraz częściej zabiera ją na salony. O życiu uczuciowym Warnke wiadomo jednak niewiele. Oficjalnie aktorka wciąż pozostaje singielką i w wolnych chwilach ochoczo korzysta z życia. Niedawno paparazzi przyłapali na przykład 45-latkę podczas wieczornego wypadu na miasto w towarzystwie koleżanek.

Katarzyna Warnke w bikini. Wybrała się nad polskie morze

Poczynania Warnke w ostatnim czasie wzbudzają spore zainteresowanie mediów. Sama aktorka okazjonalnie odpowiada na pytania dziennikarzy w wywiadach, czasem pokazuje też prywatne kadry na swoim instagramowym profilu. Nie jest tajemnicą, że Warnke nie boi się publikować w sieci nieco bardziej odważnych kadrów i eksponować swojego ciała w kolejnych zamieszczanych postach. Ostatnio aktorka postanowiła na przykład pochwalić się fanom zdjęciem w bikini.

W sobotę Warnke zamieściła w sieci fotografię, na której widać, jak ubrana w czarny kostium kąpielowy wpatruje się w obiektyw, przy okazji prezentując fanom nienaganną sylwetkę. Aktorka w nowym wpisie oznaczyła lokalizację, tym samym informując fanów, że aktualnie przebywa na wczasach w nadbałtyckich Chałupach. Warnke nie zrobiła sobie jednak pamiątkowego zdjęcia w bikini na jednej z okolicznych plaż, lecz zapozowała w takim wydaniu na tle kuchennego zlewu. Tuż za nią można też było dostrzec rozmaite akcesoria codziennego użytku, w tym nóż czy rolkę papierowego ręcznika.

Selfportrait. Chałupnictwo. Tradycyjnie – podpisała kadr przy użyciu wymienionych hasztagów.

Warnke po nowym zdjęciem mogła liczyć na wiele ciepłych słów ze strony internautów. Niektórzy komplementowali wygląd aktorki, kolejni życzyli jej także udanego wypoczynku, a jeszcze inni rozprawiali na temat uwiecznionej na fotografii, owocowej przekąski. Pewne użytkowniczki wdały się także z aktorką w dyskusję dotyczącą menopauzy.

Jak nastolatka; Uwielbiam Cię, kobito, tyle w temacie; Kaśka zawsze w formie; Cudowna Pani jest; Przepiękna Petarda; Idealna; Chałupy welcome to; Kasia jak wymarzona pani domu; Nie wiem, jak jest nad naszym morzem, jaka pogoda, ale ty to, że tak powiem, hotówa jesteś; Super figurka – komplementowali aktorkę internauci.

Też latam po domu w gaciach – napisał jeden z internautów.

Ja wybierałam się na plażę… – wyjaśniła Warnke.

Niestety pod nowym zdjęciem Warnke nie zabrakło także drobnych uszczypliwości. Pewien komentujący postanowił poinformować aktorkę, że jej nowe zdjęcie nie przypadło mu do gustu. Sama zainteresowana w odpowiedzi wyraźnie dała jednak do zrozumienia, że niespecjalnie przejmuje się podobnymi opiniami.

Noo tu akurat słabiutko – ocenił, dość nietaktownie, jeden z użytkowników.

Co kto lubi. Ja się nie obrażam – odpowiedziała dyplomatycznie Warnke.

Zobaczcie, jak Warnke pozuje w bikini nad kuchennym zlewem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Katarzyna Warnke pozuje w bikini nad kuchennym zlewem, a fani przyklaskują: "PETARDA" (FOTO)
Warnke pozuje w bikini nad zlewem (Instagram)
Katarzyna Warnke pozuje w bikini nad kuchennym zlewem, a fani przyklaskują: "PETARDA" (FOTO)
Warnke pokazała zdjęcie w bikini (Instagram)
Katarzyna Warnke pozuje w bikini nad kuchennym zlewem, a fani przyklaskują: "PETARDA" (FOTO)
Warnke pokazała zdjęcie w bikini (Instagram)

Katarzyna Warnke pozuje w bikini nad kuchennym zlewem, a fani przyklaskują: "PETARDA" (FOTO)
Warnke pokazała zdjęcie w bikini (Instagram)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *