W Międzyzdrojach zaszalała. Nie wiadomo gdzie podziać wzrok

Katarzyna Figura zdecydowanie należy do tych gwiazd, które nie boją się eksperymentować z modą. Aktorka pojawiła się ostatnio na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Przez mnogość wzorów nie wiadomo, gdzie podziać wzrok.

W dniach 6-8 lipca 2023 roku odbył się 26. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W trakcie wydarzenia na Alei Gwiazd pojawiło się pięć nowych odcisków dłoni m.in. Ewy Gawryluk, Katarzyny Glinki i Karola Strasburgera. W trakcie festiwalu odbyły się także spotkania z celebrytami oraz panele dyskusyjne, jednak chyba najbardziej intrygującym elementem okazała się stylizacja Katarzyny Figury.

Katarzyna Figura w niecodziennej stylizacji

Aktorka w Międzyzdrojach pojawiła się w kreacji, która utrzymana została w morskiej kolorystyce. Sukienka z dekoltem w kształcie V, a także luźnym rękawem o długości trzy czwarte uszyta została z wzorzystego materiału.

Katarzyna Figura w MiędzyzdrojachAKPA

Katarzyna Figura w MiędzyzdrojachŹródło: AKPA, fot: AKPA

Biało-granatowa kreacja na pozór wygląda na całkiem udany element stylizacyjny, jednak jeśli popatrzymy, co dzieje się na stopach Figury, pojawia się pytanie – czy to, aby na pewno przemyślana stylizacja?

Dół stylizacji wygląda jak z całkiem innej bajki

Katarzyna Figura zdecydowała się połączyć sukienkę z podkolanówkami w biało-czarne paski, a także czarnymi mokasynami. Co prawda takie buty są obecnie bardzo modne, jednak gdyby aktorka zdecydowała się na jednokolorową kreację lub zrezygnowała z podkolanówek, stylizacja byłaby bardziej udana.

Podkolanówki Katarzyny Figury zaskakują
AKPA

Podkolanówki Katarzyny Figury zaskakująŹródło: AKPA, fot: AKPA

Podkolanówki i ciężkie mokasyny w połączeniu ze zwiewną sukienką i wakacyjnym kapeluszem, wyglądają jakby były z dwóch zupełnie innych looków. Gdyby aktorka zdecydowała się na czarną, dopasowaną sukienkę, dodatek w postaci podkolanówek w paski z pewnością byłby bardziej na miejscu. Trzeba jednak przyznać, że uśmiechnięta Katarzyna Figura zdawała się świetnie bawić podczas 26. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach i była zadowolona z doboru stylizacji.

Katarzyna Figura założyła podkolanówki w paski
AKPA

Katarzyna Figura założyła podkolanówki w paskiŹródło: AKPA, fot: AKPA

To nie pierwszy raz kiedy Katarzyna Figura szokuje swoją stylizacją. Podczas gali Orły 2023 aktorka także postawiła na oryginalny look, który zdecydowanie wyróżniał ją z tłumu.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *