Życie miłosne Moniki Mrozowskiej: czwórka dzieci z trzema mężczyznami, ślub “na szybko” i niespodziewane rozstania

O Monice Mrozowskiej jest ostatnio głośno za sprawą wywodów na temat alimentów. Maciej Szaciłło, który oburzył się na jej słowa, to jednak niejedyny eks aktorki. Opieką nad pozostałą dwójką dzieci kobieta dzieli się z jeszcze dwoma innymi mężczyznami.

Kilka dni temu Monika Mrozowska postanowiła podzielić się z fanami informacją dotyczącą wysokości alimentów, jakie otrzymuje na dwójkę z czwórki pociech. Wtedy z pewnością nie wiedziała, że jej wypowiedź aż tak rozgrzeje media. Słowa celebrytki nie spodobały się bowiem jej byłemu mężowi, który odebrał je osobiście i nie omieszkał publicznie zabrać głosu.

Związki Moniki Mrozowskiej

Zamieszanie wokół życia prywatnego Moniki Mrozowskiej to świetna okazja do tego, by przybliżyć nieco historię jej związków. Gwiazda “Rodziny zastępczej” wszak ma ich kilka na swoim koncie.

Małżeństwo z Maciejem Szaciłło

Ze wspomnianym wyżej Maciejem Szaciłło związała się 20 lat temu. W 2003 roku zakochana wówczas para wzięła ślub, “na szybko”, jak to określiła niegdyś celebrytka.

Mieliśmy tylko ślub cywilny, który był zawierany trochę tak na szybko. W związku z tym przygotowania do niego też nie zajęły nam bardzo dużo czasu – opowiadała w programie “Salon sukien ślubnych”.

Przez niemal dekadę rodzice Karoliny Jagody uchodzili za wyjątkowo zgrane małżeństwo. Chętnie pozowali razem na ściankach, a nawet występowali w “Dzień Dobry TVN”, gdzie przyrządzali wspólnie dania wegetariańskie. Niestety, w 2012 roku doszło do rozstania. rozwodzie zadecydowała Mrozowska. Tak mówiła o całej sytuacji w rozmowie ze “Światem Kobiety” w 2014 roku:

Chyba rodzina Maćka miała do mnie żal. On sam wykazał się dużym rozsądkiem i klasą. Nigdy nie powiedział: “Nie życzę sobie, żeby ten pan wychowywał moje dzieci”. To ja musiałam wywrócić swoje życie do góry nogami. W dodatku miałam świadomość, że niektórzy za tę decyzję mnie znienawidzą. Ale wiedziałam, że muszę to zrobić.

Związek z Sebastianem Jaworskim

Rozstanie z Szaciłło odbyło się w atmosferze skandalu, ponieważ plotkowano wówczas o romansie Moniki z operatorem śniadaniówki TVN. To właśnie Sebastian Jaworski został kolejnym partnerem aktorki. Para spędziła razem sześć lat, a owocem ich związku jest urodzony w 2014 roku Józef. W 2019 roku, informując o rozstaniu, Mrozowska napisała na Instagramie, że długo walczyła o relację z ojcem syna.

Ponad rok temu podjęłam jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Byłam w terapii dla par. Po jakimś czasie usłyszałam, że to nie ma sensu.

W tym samym wpisie poinformowała również o kolejnym mężczyźnie w jej życiu. Wtedy nie wiadomo jeszcze było, o kogo chodzi.

(…) I gdy już oswoiłam się na dobre z myślą, że mogę być sama z trójką dzieci i że jest mi w tym stanie dobrze… Zakochałam się. I nie mam zamiaru się tego wstydzić – zakomunikowała wówczas podekscytowana.

Związek z Maciejem Auguścikiem-Lipką

Szybko okazało się, że tajemniczym ukochanym celebrytki jest producent eventowy Maciej Auguścik-Lipka. Z nim również zdecydowała się na wspólnego potomka – parze urodził się syn Lucjan. I w tym przypadku relacja zakończyła się jednak fiaskiem. Początkowo mama czwórki dzieci niechętnie reagowała na doniesienia o rozstaniu z Maćkiem, publikując jedynie enigmatyczne wpisy.

Na serio przytrafiają się smutniejsze rzeczy niż rozstania. W obecnych czasach tym bardziej… – skomentowała na początku 2022 roku jeden z artykułów na swój temat, w inny pisząc o tym, że Lucek “na trzy noce pierwszy raz pojechał do swojego taty”.

Kilka miesięcy później zaczęła powoli udzielać wywiadów. W rozmowie z portalem Ohme.pl opisała, jak na co dzień wygląda opieka nad czwórką pociech:

Logistyka jest trudna, ponieważ z każdym ojcem mam inny system podziału opieki. Lucek jest na tyle mały, że jego tata wychodzi z nim tylko na spacery. W pozostałych przypadkach to jest albo opieka pół na pół, albo co drugi weekend. Logistyka wymaga ode mnie dużej elastyczności. Wiem, że mam szczęście, bo ojcowie moich dzieci fantastycznie się nimi zajmują – podsumowała.

W wywiadzie udzielonym Agnieszce Hyży stwierdziła z kolei:

Naprawdę jest tak, że jak jest więcej dzieci w domu, to jest łatwiej.

Tak Monika Mrozowska mówiła o relacjach z ojcami dzieci. Zdradziła, czy szuka kolejnego partnera

Monika wielokrotnie publicznie podkreślała, że dla dobra latorośli, dba o relacje z każdym z byłych partnerów.

Uważam, że kiedy rozstajesz się z ojcem dzieci, musisz swoje ego schować do kieszeni. Tu chodzi o wycofanie urażonej dumy i emocji, co jest na początku cholernie trudne, bo wtedy jeszcze wszystko analizujemy i dopatrujemy się drugiego dna – mówiła dla serwisu Ohme.pl.

W przeprowadzonej rok temu rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem ujawniła również, czy jest gotowa na kolejny związek:

Z wiekiem przychodzi mądrość, która polega na tym, że czym innym jest zakochanie się i kochanie. Więc ja za takie porywy serca i uniesienia już podziękuję, natomiast jeśli chodzi o taką prawdziwą miłość, to tak, bardzo chętnie, jednak na moich zasadach.

Życie miłosne Moniki Mrozowskiej: czwórka dzieci z trzema mężczyznami, ślub "na szybko" i niespodziewane rozstania
Monika Mrozowska z dziećmi (Instagram)
Życie miłosne Moniki Mrozowskiej: czwórka dzieci z trzema mężczyznami, ślub "na szybko" i niespodziewane rozstania
Monika Mrozowska z synem Lucjanem (Instagram)
Życie miłosne Moniki Mrozowskiej: czwórka dzieci z trzema mężczyznami, ślub "na szybko" i niespodziewane rozstania
Monika Mrozowska i Sebastian Jaworski z synem Józefem (AKPA, AKPA)
Życie miłosne Moniki Mrozowskiej: czwórka dzieci z trzema mężczyznami, ślub "na szybko" i niespodziewane rozstania
Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło z córkami (Instagram)
Życie miłosne Moniki Mrozowskiej: czwórka dzieci z trzema mężczyznami, ślub "na szybko" i niespodziewane rozstania
Monika Mrozowska (AKPA, AKPA)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *