Marcin Mroczek z rodzinką, gołą klatą i RÓŻAŃCEM na szyi wypoczywa nad polskim morzem (ZDJĘCIA)

Paparazzi “przyłapali” Marcina Mroczka podczas błogiego relaksu nad polskim morzem. Pozbawionemu koszulki aktorowi towarzyszyli synowie, żona oraz grono znajomych. Zobaczcie, jak spędzili wolny czas i kto zdenerwował gwiazdora “M jak miłość”.

Marcin Mroczek lata temu zagrzał sobie miejsce w świecie rodzimego show biznesu przede wszystkim dzięki roli Piotra Zduńskiego w “M jak miłość”. Minęły dwie dekady, a aktora wciąż można oglądać w popularnym tasiemcu TVP2. Poza występami przed kamerami, 40-latek dzielnie wypełnia też role męża i ojca, dokumentując dość często rodzinne perypetie w mediach społecznościowych.

Jedną z wielu atrakcji, które Marcin Mroczek zapewnia na co dzień swoim najbliższym, są podróże. Tylko w ostatnich miesiącach aktor i jego rodzinka zażywali relaksu w Omanie oraz Kenii. Okazuje się jednak, że tym razem gwiazdor “M jak miłość” porzucił zagraniczne wojaże na rzecz wypoczynku nad polskim morzem.

Marcin Mroczek “przyłapany” nad polskim morzem. Tak relaksował się z żoną i synami

W jeden z upalnych dni lipca paparazzi “przyłapali” Marcina Mroczka na plaży. 40-latek zrzucił z siebie koszulkę i, z okazałym różańcem na szyi, czekał aż jego ciało musną promienie słoneczne. W błogich chwilach relaksu towarzyszyła mu odziana w czarny strój kąpielowy żona, Marlena Muranowicz. Nie zabrakło również dwóch urwisów pary, czyli Ignacego i Kacpra. Jeden z nich chwilowo wytrącił nawet ojca z równowagi…

Zobaczcie, jak wakacyjny czas spędził z najbliższymi Marcin Mroczek. Fajna rodzinka?

Rodzinne chwile Marcina Mroczka
Rodzinne chwile Marcina Mroczka

Marcin Mroczek wypoczywa nad morzem z żoną i synami (Pudelek Exclusive)

Paparazzi napotkali Marcina Mroczka, gdy relaksował się z bliskimi w ogródku jednej z nadmorskich plaż. Aktor był pochłonięty rozmowami z synami: 7-letnim Ignacym i 6-letnim Kacprem.

Goła klata i różaniec
Goła klata i różaniec
Spięcie z synkiem
Spięcie z synkiem

Jedna z pociech Marcina na chwilę zaburzyła jego spokój swoim niesfornym zachowaniem. Mroczek szybko wkroczył do akcji i pogroził palcem.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *