Rzadki widok: Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska publikują rodzinne kadry z wypadu na Podlasie (ZDJĘCIA)

W niedzielny poranek na instagramowych kontach Mateusza Banasiuka i Magdalena Boczarskiej pojawiły się zdjęcia z ich weekendowego wypadu na Podlasie. Nie zabrakło zdjęć ich niespełna sześcioletniego syna Henryka. “Sielanka” – napisał aktor.

Związek Mateusza Banasiuka i Magdaleny Boczarskiej budził sporo kontrowersji od samego początku. Wszystko za sprawą różnicy wieku, jaka ich dzieli – ona skończy w tym roku 45 lat, on 38. Para udowodniła jednak, że metryka nie ma najmniejszego znaczenia, a liczy się głównie chemia, jaka ich łączy.

Dziś są szczęśliwymi rodzicami niespełna 6-letniego Henryka, którego zdjęciami właśnie pochwalili się na Instagramie. Trzeba przyznać, że to rzadki widok.

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska publikują rodzinne kadry podczas wypadu na Podlasie

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska należą do grona tych gwiazd, które starają się chronić prywatność, nie opowiadając w wywiadach za dużo o związku, ani o synku. Do tej pory nie udostępnili nawet wizerunku syna, tłumacząc, że gdy Henryk dorośnie, sam podejmie decyzję, czy chce być osobą publiczną i iść na przykład w ich ślady.

Nie zmienia to jednak faktu, że para publikuje od czasu do czasu zdjęcia pociechy, co uczyniła chociażby w niedzielę. Zakochani pochwali się kadrami z wyjazdu na Podlasie, pokazując, jak spędzili wolny i rodzinny weekend.

Zobaczcie zdjęcia poniżej.

“Sielanka”
"Sielanka"
Rodzinny weekend
Rodzinny weekend

Magdalena Boczarska z synem (fot. Instagram)
Aktywna sobota
Aktywna sobota

Syn Banasiuka i Boczarskiej (fot. Instagram)
Magdalena Boczarska
Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska (fot. Instagram)
W obiektywie syna
W obiektywie syna

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *