Teść odmówił zameldowania żony w ich mieszkaniu. Po jej śmierci Zhenya urodziła dziecko z Yegorem.

Zhenya przyjechała studiować do szkoły teatralnej na początku lat 90-tych. Była bardzo nerwowa i przebiegła. Ale nie udało jej się dostać do szkoły. Potem zdecydowała się pójść do pracy w fabryce jako kontroler, gdzie poznała swojego przyszłego męża.

Dwa lata później pobrali się i zamieszkała z nim. Jegor był bardzo spokojnym i wykształconym człowiekiem. Mieszkali w dwupokojowym mieszkaniu razem z matką Jegora. Teściowa była ostrożna w stosunku do swojej synowej.

Kiedy Zhenia poprosiła ją o zameldowanie w ich mieszkaniu, odmówiła. Nie zameldowała jej nawet tymczasowo. Podczas rozmowy z synem powiedziała, że nie chce jej zameldować, ponieważ nie ufa Zheni.

Bała się, że Zhenia może odebrać im mieszkanie i dlatego jej nie zameldowała. Teściowa zauważyła, że Żenia nie chce mieć dzieci i nie kocha Jegora, a jej syn był w niej zakochany po uszy. Po swojej odwadze, Zhenya miała dziecko z Yegorem. Przekonała nawet męża, by zameldował ją w mieszkaniu.

Sześć miesięcy później powiedziała mężowi, że już go nie kocha i chce go zostawić dla kogoś innego. Ale jednocześnie poprosiła Jegora o opuszczenie mieszkania, aby ona i jej nowy chłopak oraz ich dziecko mogli tam mieszkać.

Jegor był zaskoczony i powiedział, że nigdzie nie pójdzie, bo to jego mieszkanie. Następnego dnia wprowadził się nowy kochanek Zhenii. Jegor nie mógł znieść jego widoku. Wyrzucił go wraz z żoną i odebrał im dziecko. Wkrótce sprzedał mieszkanie i kupił nowe, w którym zamieszkali z dzieckiem.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *