Lesha pomyślał, że nikt nie potrzebuje jego żony w wieku 50 lat i zostawił ją dla innej kobiety. Ale Anastazja była zdeterminowana, a jej zemsta była straszna.

Moja przyjaciółka wyszła za mąż wiele lat temu. Mąż Anastazji wydawał się wspaniałym człowiekiem rodzinnym. Inwestował wszystko w rodzinę, dobrze zarabiał. Ich małżeństwo było przykładem dla wielu. Aleksander naprawdę doceniał swoją żonę i dzieci. Jednak życie jest bardzo nieprzewidywalne. Poznał inną kobietę.

Wracał do domu późno z pracy. Zapach damskich perfum i jego zachowanie to potwierdzały. Nastia czuła się okropnie, musiała zostać sama w wieku pięćdziesięciu lat. Ale nie odeszła od męża, twierdząc, że jej wiek na to nie pozwala. Próbowała rozmawiać z mężem, ale on jej nie słuchał. Ołeksandr powiedział, że jest zmęczony i nie chce mieć z nią nic wspólnego.

Opuścił rodzinę po trzydziestu latach małżeństwa. Anastasiia dzielnie poradziła sobie z nieoczekiwaną próbą i wiedziała, że życie ukarze jej byłego męża za ten czyn. Kilka miesięcy później wrócił. Ołeksandr wyglądał jak kundel, który został pobity na ulicy. Jego nowa dziewczyna przegoniła go, gdy miał problemy z zarobkami.

W tym czasie Anastazja zdołała się poprawić. Chodziła na siłownię, zmieniła swój wizerunek i odwiedziła kosmetyczkę. Odmłodniała o około dziesięć lat. Wspierały ją dzieci i przyjaciele. Miała wielu fanów i wielbicieli, nikt nie mógł się oprzeć takiemu pięknu.

Kobieta zdała sobie sprawę, że całe życie jeszcze przed nią. Nie odesłała Oleksandra, ale przyjęła go jako gościa w swoim domu. Postawiła granice i jasno dała do zrozumienia, że niczego nie odzyska. Nie zamierzała wybaczyć mu zdrady.

W jej życiu wszystko jest w porządku, ma innego mężczyznę, który bardzo ją kocha i troszczy się o nią. Były mąż długo nie mógł w to uwierzyć. Nie sądził, że Anastazja będzie w stanie poprawić swoje życie. Wiele razy próbował wszystko odzyskać, ale bezskutecznie. Czy kobieta postąpiła słusznie? Czy powinna była dać szansę byłemu mężowi? Co Ty zrobiłbyś na jej miejscu?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *