Internauci nazwali ją “najbrzydszą panną młodą na świecie”. Kobieta przeszła SPEKTAKULARNĄ METAMORFOZĘ. Jak dziś wygląda? (FOTO)

Przed laty, gdy dzielili się w sieci ślubnym zdjęciem, nie podejrzewali, że staną się obiektem tak dużego zainteresowania. Internauci nazwali wtedy Elenę “najbrzydszą panną młodą na świecie” i wytykali parze rzekome złe dobranie pod względem wizualnym. Dziś panna młoda ponownie zaskakuje wyglądem.

Elena i Boris boleśnie przekonali się o tym, że sława ma także swoje cienie. Gdy przed laty opublikowali na Facebooku swoje zdjęcia ślubne, na pewno nie spodziewali się, że odbije się ono aż tak dużym echem w internecie. Wylała się wtedy na nich fala krytyki, a kobieta została określona “najbrzydszą panną młodą na świecie”.

Opublikowali zdjęcia ślubne. Zachowanie internautów do dziś szokuje

Wiele lat temu zdjęcia ślubne Eleny i Borisa obiegły światKobietę nazwano “najbrzydszą panną młodą na świecie” i na każdym kroku wytykano im ich “niedobranie”. Internetowe opinie bardzo mocno dotknęły parę. Elena rozważała nawet odejście od męża, ale udało mu się przekonać żonę, że kocha ją właśnie taką, jaką jest i opinie innych nie robią na nim wrażenia.

Elena zawzięła się i postanowiła zafundować sobie spektakularną metamorfozę. I choć dziś para stara się trzymać z dala od mediów społecznościowych, dziennikarzom udało się dotrzeć do jej nowego zdjęcia. Po drakońskiej diecie, wyczerpujących treningach i kilku operacjach plastycznych kobieta nie przypomina dawnej siebie.

Elena kiedyś i dziś. Internauci nie dowierzają

Na przestrzeni 12 lat Elena schudła kilkadziesiąt kilogramów. Ma to być zasługa nie tylko diety i treningów, ale i operacji zmniejszania żołądka oraz liposukcji. Kobieta może się teraz pochwalić długimi i gęstymi blond włosami. Nie wiadomo jednak, czy to też efekt operacji czy może tylko peruka.

Elena zachwyca pełnymi ustami i ubiera się tak, by podkreślać figurę, a długie i szczupłe nogi dodatkowo optycznie wyszczupla przez noszenie na co dzień wysokich obcasów.

Para doczekała się dziecka, co miało być ogromnym marzeniem Eleny. Co więcej, do dziś są razem!

Dziś wydźwięk komentarzy jest inny, choć wciąż niektórzy niedowierzają, by Elenie udało się przebyć tak długą drogę.

Nie wierzę, że to ona; Wygląda jak inna osoba; Internet wpędził ją w kompleksy. Mam nadzieję, że dziś jest szczęśliwa – możemy przeczytać w komentarzach.

Historia Eleny dla wielu może być dziś inspiracją.

 

Internauci nazwali ją "najbrzydszą panną młodą na świecie". Kobieta przeszła SPEKTAKULARNĄ METAMORFOZĘ. Jak dziś wygląda? (FOTO)
Internauci nadali jej tytuł najbrzydszej panny młodej świata (Facebook)
Internauci nazwali ją "najbrzydszą panną młodą na świecie". Kobieta przeszła SPEKTAKULARNĄ METAMORFOZĘ. Jak dziś wygląda? (FOTO)
“Najbrzydsza panna młoda świata” przeszła ogromną metamorfozę (Facebook)

Internauci nazwali ją "najbrzydszą panną młodą na świecie". Kobieta przeszła SPEKTAKULARNĄ METAMORFOZĘ. Jak dziś wygląda? (FOTO)

Uwierzycie, że to ONA? (Facebook)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *