Vika siedziała na oddziale i nie wiedziała, jak powiedzieć rodzinie, że to nie jej dziecko. Wtedy do pokoju weszła jej siostra

Vika czekała już na męża i rodzinę przed szpitalem położniczym. Siedziała patrząc na dziecko i nie wiedziała, co powiedzieć wszystkim, że to nie jej dziecko. Nagle podeszła do niej siostra: “Czekaliśmy na ciebie. Czy chciałabyś pokazać dziecko swojej rodzinie?” – zapytała, uśmiechając się łagodnie do Viki i jej dziecka. “To nie jest moje dziecko” – powiedziała nagle Vika – “jego matka leżała ze mną.

Urodziła syna i natychmiast go porzuciła. Ja urodziłam córkę w ciągu godziny. Przyniosłaś mi dziecko kogoś innego. Pielęgniarka zaokrągliła oczy. Pracowała od prawie 10 lat, ale nigdy wcześniej nie widziała czegoś takiego. Cóż, na wszystko w życiu jest pierwszy raz. Vika przyniosła swoją córkę.

Po zapachu poznała, że to krew jej córki, przytuliła ją i wyszła z nią do męża – Wszystko w porządku? Jakoś się spóźniłaś… – zapytał mężczyzna w samochodzie. – Och, gdybyś tylko wiedział… – odpowiedziała Vika. W domu opowiedziała wszystko mężowi. Całą noc dyskutowali o tej historii i zdali sobie sprawę, że to było przeznaczenie. Miesiąc później mała Alina miała brata bliźniaka.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *