Teściowa wysłała mnie do pracy, żebym zarobiła na nowy dom. Tak się jednak złożyło, że prawdziwe szczęście odnalazłam we Włoszech.

Wyszłam za mąż w młodym wieku i od razu zamieszkałam z rodzicami męża. Nie miałam zbyt wielu praw w cudzym domu, a moja teściowa była odpowiedzialna. Mieszkałam tam przez 20 lat i wychowałam dwóch synów. Oprócz chodzenia do pracy musiałam też zajmować się domem i ogrodem.

W małżeństwie nie widziałam nic poza pracą fizyczną. Pewnego dnia odwiedziła mnie przyjaciółka mojej teściowej i opowiedziała mi, jak dobrze jej się powodzi we Włoszech. Teściowa postanowiła wysłać mnie tam, abym zarobiła pieniądze na nowy dom. Pożyczyła mi pieniądze na podróż, a jej przyjaciółka pomogła mi w pracy. Wysłałem wszystkie zarobione pieniądze do domu i zbudowaliśmy dom, który okazał się być zarejestrowany na nazwisko mojej teściowej.

We Włoszech poznałam Andreę, włoskiego wdowca, w którym się zakochałam. Zaproponował mi, żebym z nim zamieszkała, ale w tym celu muszę rozwieść się z mężem i oficjalnie poślubić Andreę. Jestem gotowa zostawić wszystko dla mojego ukochanego, ale podejrzewam, że mój mąż w żadnym wypadku nie zgodzi się na rozwód. Moja teściowa zawsze była mi przeciwna i wątpię, by poparła moje aspiracje do zbudowania lepszego życia dla siebie. Dzięki Andrei nauczyłam się, co to znaczy być prawdziwą kobietą i jestem gotowa podjąć to ryzyko i spróbować porozmawiać i wyjaśnić wszystko mojemu mężowi.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *