Oksana usiadła na krześle męża i czekała, aż skończy spotkanie. Nagle otrzymała wiadomość tekstową na telefonie Jurija. Otworzyła go i zamarła ze zdziwienia. Trudno było uwierzyć własnym oczom.

Oksana uwielbiała zaskakiwać swojego męża przy różnych okazjach. Dziś była rocznica ich ślubu. Jurij obudził się wcześnie. Nie chciał budzić Oksany, żeby zdążyć zrobić śniadanie. Jurij wstał powoli, wziął prysznic, przygotował coś do jedzenia, zjadł szybko i wyszedł. Oksanę obudziły promienie słońca. Zobaczyła, że dużo spała i zrozumiała, że mąż nie chce jej przeszkadzać. Ubrała się i zaczęła gotować ulubione potrawy męża. Następnie założyła ulubioną czerwoną sukienkę męża, nałożyła więcej makijażu niż zwykle i poszła do biura męża.

Usiadła na krześle męża i czekała, aż skończy spotkanie. Wtedy otrzymała wiadomość tekstową na telefonie Yury. Oksana nie miała w zwyczaju sprawdzać telefonu męża, ale była ciekawa. Otworzyła go i zamarła ze zdziwienia. Wiadomość brzmiała: “Wszystko gotowe, mam nadzieję, że nie zrozumiała, Lana”. Świat zawalił się na Oksanę w jednej sekundzie. Oksana wróciła do domu i pierwszą rzeczą, jaką zrobiła, było zdjęcie ubrań i rzucenie ich na podłogę. Jurij wrócił do domu i był zaskoczony, gdy wszedł do pokoju. Oksana leżała na łóżku i płakała. Zapytał ją, co się stało.

Oksana ze złością powiedziała mu, że może iść do swojej Lanochki, ponieważ przeczytała jej SMS-a. Yurko powiedział jej, że Lanochka to jego siostra Svitlana. Razem chcieli zaskoczyć Oksanę i zarezerwowali stolik w restauracji. Dodał, że właśnie dlatego wysłał dzieci do domu siostry, żeby spędzić cały dzień z żoną. Oksana przewróciła oczami. Jurij poprosił ją, żeby ładnie się ubrała, bo robiło się późno. Przytulił Oksanę i powiedział jej, że bardzo ją kocha i nigdy jej nie zdradzi. Dziś jest 20 rocznica ślubu Oksany i Yura. Znowu będą świętować ze wszystkimi. Nadal są szczęśliwi, ale ich miłość stała się silniejsza.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *