Była gwiazdą “W11”. Fani są zdziwieni, jak wygląda dziś

Choć serial nie jest już emitowany od wielu lat, widzowie wciąż darzą sympatią występujących w nim policjantów. Ostatnio Joanna Czechowska zwróciła się do fanów. “Nie spodziewałam się, że tak wiele osób mnie pamięta” – napisała.

Paradokumentalny serial “W11” lata temu cieszył się ogromną popularnością. Policjanci, którzy w nim występowali, stali się gwiazdami praktycznie z dnia na dzień. Mimo że program nie jest już emitowany od blisko dziewięciu lat, widzowie wciąż wspominają go sentymentem.

Joanna Czechowska z “W11” – jak dziś wygląda?

Joanna Czechowska – nadkomisarz, w serialu tworzyła parę z Sebastianem Wątrobą. Mężczyzna po zakończeniu pracy w policji próbuje swoich sił jako aktor i od czasu do czasu pojawia się na szklanym ekranie. Obecnie można go oglądać w produkcji “Lombard. Życie pod zastaw”. Czechowska po zakończeniu zdjęć do “W11” całkowicie wycofała się z show-biznesu i dziś żyje z dala od mediów.

Policjantka jest jednak obecna w social mediach. Choć jej działalność na instagramowym koncie jest dość nieregularna, to od czasu do czasu możemy podejrzeć, co dzieje się u ulubienicy widzów.

Ostatnio Joanna Czechowska dodała pierwszy post po dłuższej przerwie. Wcześniej była aktywna aż pięć lat temu! Jednak patrząc na zdjęcie, można wysnuć jeden wniosek – gwiazda telewizji nic się nie zmieniła, co było ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joanna Czechowska (@j_czechowska)

Joanna Czechowska zwróciła się do fanów

Po publikacji posta Czechowska dostała mnóstwo wiadomości od internautów. Kobieta nie spodziewała się aż takiego odzewu.

“Nie spodziewałam się, że tak wiele osób mnie jeszcze pamięta. Dziękuję za wszystkie komentarze i przepraszam, że nie odpisuję, jest ich bardzo wiele. Wszystkich was gorąco pozdrawiam i obiecuję wrzucać czasem jakieś zdjęcie” – napisała na Instagramie.

W komentarzach od razu pojawiło się kilka ciepłych wpisów:

“Niech Pani wraca do telewizji tak jak Pan Sebastian”,

“No ulubieńców się na zawsze pamięta”,

“Miło zobaczyć gwiazdę TV z młodych lat” – pisali fani.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Joanna Czechowska (@j_czechowska)

Czy Joanna Czechowska wróci jeszcze do telewizji? Póki co nic na to nie wskazuje. Sama gwiazda nie odpowiedziała też na komentarze dotyczące jej obecności na szklanym ekranie. Chcielibyście zobaczyć jeszcze policjantkę w telewizji?

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *