Syn kolegi z pracy wybrał sobie za narzeczoną pulchną dziewczynę, a kiedy dowiedzieliśmy się, że tak bardzo się w niej zakochał, byliśmy w szoku.

Kolega z pracy opowiedziała nam interesującą historię. Jego syn postanowił się ożenić, lecz wybrał dziewczynę dość pulchną – ważącą 120 kg przy niewielkim wzroście. Najbardziej zaskakujące jest to, że wcześniej miał piękną i szczupłą dziewczynę. Rozeszli się przez to, że stale stawiała wymagania dotyczące jego wyglądu. Teraz cieszy się związkem z mniej idealną dziewczyną pod względem wyglądu. Dla niego jednak jest ona najlepszą kobietą na świecie. A jak ona jest troskliwa! Jednak jego ojciec jest oburzony. Emocje zagotowały się do tego stopnia, że nasz kolega wyraził wszystko synowi w twarz. Oczywiście zganiliśmy go za ten czyn. W końcu nie powinno się tak postępować z synem!

Można go w ten sposób stracić ze swojego życia. Mieliśmy w pracy kolegów, którzy ważyli mniej więcej tyle samo! No tak, w ogóle wywołali mu taką awanturę, że niewiele z tego wszystkiego wie3dział. Wysłuchałam wszystkich i dlatego mogłam wyciągnąć wnioski. Mam dwóch synów i obaj są samotni. Rozumiem, że też byłabym zaniepokojona, gdyby syn wybrał puszystą dziewczynę za żonę. Puszyste dziewczyny często bywają nieśmiałe i mają kompleksy, a te, które otwarcie akceptują swoje kształty, zazwyczaj zostają same. Z drugiej strony puszyste dziewczyny starają się wynagrodzić swoje zewnętrzne wady wewnętrznymi cechami. Przeważnie są opiekuńcze, delikatne i wyrozumiałe.

Z nimi można się zrelaksować i nie martwić się, że trzeba komuś odpowiadać i dla kogoś się zmieniać. Z pewnością nie odrzucam faktu, że są mężczyźni, którzy lubią pełniejsze kobiety. Pamiętaj, że istniał nawet taki serial, w której obaj główni bohaterowie nie szukali ideałów w swoich wspaniałych wybrankach. Jeśli chodzi o żonę naszego kolegi, zareagowała nieco inaczej. Nic nie powiedziała synowi na temat tego, czy jego narzeczona jest piękna czy nie.

– Zrozum, synu. Nie chodzi o wygląd. Chodzi po prostu o to, że osoby otyłe często zmagają się z problemami zdrowotnymi. Problemy trawienne to nie są żarty. A potem serce, różne drobne dolegliwości. A Ty myślisz o przyszłych dzieciach. Faktycznie, według statystyk, kobiety z nadwagą rzadziej rodzą dzieci. To może brzmieć trochę egoistycznie, ale jeśli ktoś ma wybór – to dlaczego by go nie wykorzystać.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *